Kaspersky Inte. Sec. multi (licence pro nové a stávající)

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod PavlosPM 25. 9. 2017 07:23

Dobrý den, prosím o radu. Aktuálně používám antivir Kaspersky Internet Security, kterému za tři měsíce vyprší platnost. Proto jsem se už nyní rozhodl zakoupit opět na další dva roky nový. Na Alze jsem našel „Kaspersky Internet Security multi-device 2018 pro 5 zařízení na 24 měsíců (elektronická licence)“ – kde je uvedeno ***software pro nové uživatele***, mám to chápat tak, že jako stávající uživatel nebudu moci tuto licenci používat? Nebo bude nutná nová registrace, nebo nepomůže ani to a bude nutná licence kde je uvedeno ***pro stávající uživatele, obnovení licence***? :roll: :roll: :roll:

Děkuji za radu, Pavel
PavlosPM
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 25. 9. 2017 08:41

Oficiálně je to tak jak píšeš.Musel bys pořídit obnovovaci, nebo založit nový účet. Stejně bych ale počkal a hledal vánoční nabídky které přijdou i na jiných eshopech.
polda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PavlosPM 25. 9. 2017 08:47

Já bych řekl, že právě ta "vánoční akce" už je nyní. :-) Na uvedený produkt je nyní sleva 50%, což už považuji jako dobrou cenu. Udělat nový zákaznický účet u Kasperskyho bych jako problém neviděl, spíš jsem se obával, aby to tam nebylo nějak šikovně zabezpečené a nešlo použít na jednom počítači licenci pro nového zákazníka.
PavlosPM
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 25. 9. 2017 08:58

Dá se koupit i níž o dalších 50%
polda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PavlosPM 25. 9. 2017 09:21

O dalších 50% to už je zdarma. :-D
PavlosPM
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků