ESET Smart security problém s instalací.

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod PAKFA 13. 12. 2017 19:51

Zdravím, potřeboval bych pomoc s antivirákem. Dneska jsem se pokoušel odinstaloval Eset security premium, když se mi z ničeho nic celý proces odinstalování zasekl a já musel restartovat celý PC. Po restartování jsem se pokusil znovu odinstalovat Eset, ale nešlo to, a tak jsem to odinstaloval ručně podle nápovědy přes nouzový režim. - https://servis.eset.cz/…/jak-rucne-odinstalovat-program-ese…. Problém nastal tehdy, když jsem se pokusil znova nainstalovat Eset. Vždy mi hlásí, že tento software byl už na PC nainstalován, přitom jsem ho odinstaloval ručně. Zkoušel jsem promazat registry pomocí CCleaner, ale nic nepomáhá. Nějaké rady?

Děkuji. :)
PAKFA
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 13. 12. 2017 22:28

Typický OOO BFU:
PAKFA píše: promazat registry pomocí CCleaner

=> OS je zničený.
Registry se nečistí, nejsou to boty!
Co s tím?
Standardní postup:
1) boot ze záchranného média;
2) připojení média se zálohou OS;
3) obnova OS ze zálohy z doby, kdy nebyl nainstalovaný CCleaner;
4) neinstalovat nesmysly.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PAKFA 14. 12. 2017 07:42

Někdo radí, že CCleaner je super věc, někdo zase ne. Člověk se v tom nevyzná. Není jednodušší způsob, jak problém vyřešit?
PAKFA
Junior

Odeslat příspěvekod vladimir 14. 12. 2017 08:47

Cituji z tvého (nefunkčního, odkudsi blbě zkopírovaného) odkazu:
Během odinstalace si ESET Unistaller vytváří protokol s názvem ~ESETUninstaller.log. Ten naleznete ve stejné složce (umístění), ze kterého jste nástroj spustili. V případě problémů s odinstalací zašlete prosím tento protokol na technickou podporu.
vladimir
Expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků