Comodo firewall jak odstranit toolbar?

Antivirové programy, firewally, viry, spyware, aktuální hrozby

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod james11 3. 11. 2008 19:59

po instalaci Comodo firewallu se mi objevil toolbar ve firefoxu, jak ho odstraním? dík
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wizpal 3. 11. 2008 21:50

V Přidat nebo odebrat programy není? Zakázat to přímo v FF nejde?

<rejp (pro všechny co věří v kvalitu aplikačních FW)>to jsou ty profi firewalli :-)) nebo vám přijde normální že firewall instaluje takovýhle *****</rejp>
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 3. 11. 2008 22:00

on to vždy nemusí být jen toolbar ve smyslu různých google toolbarů, megarapid toolbarů a podobnýho malware/spyware/badware svinstva...

existují i užitečný toolbary, umožňující například rychlej přístup k detailním bezpečnostním nástrojům firewallu z okna prohlížeče a nastavit tak jeho chování v rámci zobrazené stránky nebo domény...

netvrdím, že tohle je zrovna ten případ...

v každým případě se tě Comodo na instalaci tohoto "SafeSurf" toolbaru ptal, takže se příště o instalaci trochu víc zajímat, neklikat jen na tlačítko "Next"...

určitě ho lze dodatečně odstranit jako kterejkoliv jinej addon, čili přes správu addonů...konkrétně "Ask Toolbar for Firefox"...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod james11 5. 11. 2008 21:39

díky vyřešeno, může být loock :-))
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Josefus1 18. 4. 2013 13:47

čau, potřebuju pomoct při odstranění ask.neví někdo něco spolehlivýho?
Josefus1
Kolemjdoucí



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků