Vrácení peněz STEAM

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Nikeid 24. 4. 2017 22:28

Ahojte,

zakoupil jsem hru, nainstaloval (nehrál) a o den později se objevila v akci. Rád bych využil možnost vrátit (je tam podmínka, že nebylo hráno celkem > 2h, což splňuju) a následně bych chtěl koupit znovu s tou akční cenou.

Tak jsem požádal o vrácení peněz, žádost mi byla schválena (asi 3h po odeslání žádosti) s tím, že do 14 dnů dostanu zpět svoje peníze na účet.

Tím, že mi byla schválena žádost už hru oficiálně nemám - ve steamu se mi nezobrazuje jako zakoupená, naopak mám možnost ji zakoupit, takže vše podle plánu. Ale co když teď koupím hru v akci? Zaplatím normálně teď akční slevu a hru začnu hrát a peníze z původního vrácení mi i přesto dojdou?

Dostali jste se někdo do takový situace? :-) dík
Nikeid
Junior

Odeslat příspěvekod shamp1x 25. 4. 2017 06:43

Peníze by měly dojít normálně. Sám jsem z toho měl obavu. Klikl jsem, e-mail informativní a za chvíli další e-mail a prd, peníze na steam peněžence.
PC:9900k,16GB Tridentz, 500SSD,RTX 2080 X Trio,Acer Predator XB271HUbmiprz, R6 Fractal
DK: Sony VPL-VW260ES, Denon AVR-X6400, 7.1.4 QAcoustics, Shield TV
OBYVAK: 65PUS7601, Onkyo 646 + atmos sestava 2.0.2
shamp1x
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bumerang 25. 4. 2017 09:17

Ked ziadate o refund(vratenie) tak mate moznost si vybrat kam Steam posle peniaze, bud na vas ucet(kartu) alebo na Steam penazenku, ja osobne odporucam posielat peniaze na Steam penazenku lebo vtedy je cakacia doba len par hodin a penize mate v dispozicii na dalsi Steam nakup. Vratenie peniazi na ucet(kreditku) je zdlhave a moze trvat aj 2 tyzdne ale nemal som problem aby vobec nedosli. Ohladom vasho problemu, osobne som to uz raz presne tak spravil ale s Deus Ex MD a vsetko fungovalo vpohode, jeden den som hru vratil a druhy den som si ju zase zaobstaral za akciovu cenu.
Bumerang
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nikeid 25. 4. 2017 16:59

pecka, dík :-)
Nikeid
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků