facebook .. administrátoři

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod aldik7 22. 8. 2009 22:40

tak mě napadlo, je někde seznam administrátorů facebooku kteří se starají o pořádek na FB? ;-) .. podle mě jich asi mají nedostatek nebo sou jenom v USA na centrále, např. mezi českýma skupinama a stránkama je tak nehorázný bordel a plno duplicit, že to ani snad ani na libku možné není, tam se o to většinou statají :D .. a skupiny které sem nahlásil na FB jako závadné, tak je nikdo nesmazal :-\ ..

.. takže znova zopakuju dotaz ze začátku, nevíte jestli je někde seznam adminů na FB nebo aspon počet adminů na jednotlivé země.. teda předpokládám že mají v každé zemi aspon pár administrátorů ;-) .. a případně jestli jak je nabírají nové adminy by mě zajímalo, třeba na libku vím- prostě vyhlásí "konkurz" např.na nové moderátory fotek, ale na Facebooku sem eště nic takového neviděl a ani nikoho s ikonkou admina aby sem se ho zeptal .. :nenapadne .. bych měl zájem aspon o ty moderování skupin a stránek, promazávat je.. hlavně ty duplicity a nevhodné věci
aldik7
Junior

Odeslat příspěvekod aldik7 13. 1. 2010 11:56

to fakt nikdo neví?? :/
aldik7
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 14. 1. 2010 00:55

Hmm, na přebírání Křišťálové Lupy byl myslím nějaký admin...
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod aldik7 14. 1. 2010 15:13

právě že myslím že to nebyl admin, myslím že to byl jenom někdo kdo v ČR zastupuje Facebook kvůli reklamy :-) .. i když když už mají v ČR přes milion účtů tak by neškodilo mít i českou administraci nebo pokud mají tak přibrat nové lidi.. prospělo by to i v řešení problémů českých a slovenských uživatelů s účty :-) .. a bordel ve skupinách a stránkách též by potřeboval uklidit :-)
aldik7
Junior

Odeslat příspěvekod odyssea 29. 1. 2010 22:05

jsem pro, momentálně řeším problém s resetem hesla. Změnil jsem si heslo na facebook, úspěšně jsem ho zapoměl, chtěl jsem si ho zresetovat, po zadání ověřovacího kódu (většinou dvě slova), mi je údajně na mail odeslán ověřovací kód, který musím zadat do okénka pro dokončení resetu hesla. No a tady přichází problém. Mail nedorazil. Zkouším to už od vánoc a výsledek nulový. Má někdo nějaký nápad, kam se obrátit. Už jsem zkoušel i anglickou verzi facebooku, kde je v helpu trochu více možností, včetně té, že po resetu nedorazil ověřovací kód. Kontaktoval jsem pomocí nějakého formuláře facebook team, leč výsledek je stále stejný...tzn. bez odezvy.
Má někdo nějaký nápad?
odyssea
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DevAstor 29. 1. 2010 22:12

Nepřijde ten mail do složky spamů? :arrow: viewtopic.php?f=928&t=1100324

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod aldik7 17. 2. 2010 21:30

tak sem se dozvěděl že prý Facebook má 3lidi v ČR a jednoho na Slovensku.. ale víc zatím nevím, ta osoba neodepisuje =(
aldik7
Junior

Odeslat příspěvekod romanciko 9. 9. 2012 10:30

Dobrý den, pomůžete mě tu najít a vypátrat či odhalit toho kdo se vydává za mě a posílá přátelům správy co se nezakládají na pravdě.Muže to být kdokoliv i dokonce moje žena a nebo osoba co mě chce nějak ublížit.Jak odhalím škůdce,předem moc děkuji.
romanciko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 9. 9. 2012 10:36

Když máš blbě nastavené zabezpečení, tak ti nic nepomůže. Nastav si nové silné heslo, nikomu ho nesděluj, používej ho pouze pro Facebook a nastav si lepší zabezpečení svého účtu - nastavit zabezpečené procházení, upozornění na přihlášení, schválení přihlášení a ukonči všechny aktivní relace.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod DevAstor 9. 9. 2012 15:37

Taky se podívej, kdo všechno má přístup k tvému účtu: https://www.facebook.com/settings/?tab=applications

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mickey.misha 5. 4. 2013 14:20

Ahoj, měla bych dotaz. Potřebovala bych získat kopii konverzace v komentářích u statusu jiného člověka, ale ten status je už smazaný a ty komentáře nutně potřebuju jako důkaz k jednomu problému. Kamarádka mi říkala, že se to dá nějak sehnat i když je to smazané nevíte prosím někdo na koho bych se v tom případě měla obrátit? Předem díky za odpověď
mickey.misha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 5. 4. 2013 14:34

Tak se zeptej té kamarádky, jak se to dá sehnat. Protože já o ničem nevím a dost pochybuji o tom, že existuje možnost, aby si někdo mohl získat smazané komentáře u statusu cizího člověka.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mickey.misha 5. 4. 2013 15:34

No jo, budu to muset nějak vykoumat.. :/ Snad nemáš pravdu a nějak to pude
mickey.misha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod The Shitman 5. 4. 2013 18:55

Veškerá aktivita šla stáhnout v jako texťák. Už nevím přesně jak, ale návod se určitě najít dá. Nevím ale, jestli se to vztahovalo jen na statusy a vlastní příspěvky v komentářích, nebo i na reakce ostatních.
The Shitman
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Bari007 6. 4. 2013 11:50

To bylo jen pro vlastní statusy (a komentáře u nich).
Bari007
VIP uživatel

Další stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor