PayPal - odebrání a přidání platební karty

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod blackcc 20. 4. 2011 17:52

Ahoj, můžete prosím poradit, jak mám odebrat starou platební kartu a přidat novou v mém účtu na paypal.com?

děkuji moc
blackcc
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 21. 4. 2011 10:42

My Account - Profile - Add or Edit Credit Card a u karty máš tlačítko Remove a pro přidání nové je pod tou tabulkou oranžové tlačítko Add a Card.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod danifilth 21. 4. 2011 11:31

Mě by zajímalo, jestli lze nějak zpět získat 50 Kč, které mi připsali na PayPal účet po autorizaci platební karty, ze které mi tuto částku právě strhli. Normálně vybrat z účtu nemůžu, protože tam nemám dostatečný kredit, jenže ten tam ani mít nikdy nebudu, jelikož všechno pomocí PayPal platím přímo z karty.
danifilth
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 21. 4. 2011 11:34

Těch 50Kč se ti strhne na 0Kč po první platbě přes PayPal, ne? A zbylá částka se odečte z karty napojené na PayPal.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod danifilth 21. 4. 2011 11:44

Ne, bohužel už jsem pár plateb provedl, ale ta padesátka mi tam visí pořád a docela zbytečně...
danifilth
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 21. 4. 2011 11:46

Tak to nevím... Jedině si zkusit stáhnout na PayPal víc peněz a ty pak všechny poslat zpět na účet.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 4. 2011 13:37

Bari007 píše:Těch 50Kč se ti strhne na 0Kč po první platbě přes PayPal, ne? A zbylá částka se odečte z karty napojené na PayPal.

Je to nejake divne. V diskusich se nekteri vyjadrili, ze jim ta 50 kacka prisla po nekolika mesicich zpet. Je ji tam mel urcite pres rok a nic, platby chodily rovnou z karty.
Nyni jsem udelal dve drobne platby, ktere se z te 50 Kacky odecetly!
Jinde zase radili prevest castku na menu platby, s tim, ze se pak prednostne vezme castka z toho zustatku a zbytek z karty. Takze bud zaplatit neco v korunach nebo prevest zustatek na EUR/USD a pak zkusitbzaplatit.
Jinak kdyz uz jsme u toho, doporucuji kartu Axa ke sporicimu uctu (ne tu k penzijnimu, ta pouziva kurzy Unicredit), pouziva kurzy Visa bez prirazky, oproti prumeru trhu usetris asi 1,5%, oproti mBank az 4,5%.
PatrikChrz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 23. 7. 2016 18:18

Poradi nekdo, kde se nyni prepina, zda konverze kurzu bude provadet banka anebo paypal (default?)

Chci konverzi bankou - a ne paypalem na nove pridne karte...

Nemuzu to najit na ebay webu pri platbe, v ebay aplikaci pri platbe, v paypal aplikaci ani v webu paypalu (tam to bylo drive ale nyni to tam nenachazim asi jsem slepy a potrebuji nakopnout)...

Patriku?
vpe
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nargon 24. 7. 2016 16:17

Tohle zela určitě musíš přepnout na paypal webu, nikde jinde. Jenže jak přesně nevím. Já jsem to přepínal kdysi dávno ještě na starém designu. Ale jestli si tak matně vzpomínám tak nikde v nastavení to nebylo, bylo možné to přepnout až při platbě. Tam byl myslím link, kterým jsi se dostal na nastavení zda to má paypal přepočítat na koruny a nebo to nechat v původní měně.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod vpe 24. 7. 2016 16:30

Aha, takze musim neco nakoupit na desktopu, to je asi duvod proc jsem to nenasel (platim v aplikaci nebo v mobilni verzi webu) nebo to nekde pekelne schovali, aby greenhorny okradli? Kdo z milionu lidi bude resit, jestli jim to konvertuje paypal anebo banka, ze? :-)

Dalsi vec byla, ze jsem si objednal predplatne a pak jsem nemohl na paypal webu nic zrusit/odhlasit... Navic jsem zadal spatne typ incodentu (neautorizovana platba), to mi zamitli a novy claim uz nesel na tu transakci zadat...

Nejaky pisemny kontakt jsem take nebyl schopen na support dohledat.

Stejne tak na eBay, kdysi meli helpdesk, chat, ted to nejsem schopen dohledat...
vpe
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nargon 25. 7. 2016 07:24

Jo normálně na webu. Zrovna teď o víkendu jsem něco kupoval a je to tak jak jsem psal předtím. Zadám placení přes paypal, pak jsem přesměrován na paypal stránku, tam se přihlásím, a na obrazovce, kde si můžu vybrat jakou kartou to chci platit, tak je link (hned pod tou kartou) kde si můžu nastavit zda to má konvertovat PP na koruny svým kurzem, a nebo zda to pošle do mé banky v původní měně.

Co se týče supportu a špatně zadaných hodnot tak tam nemůžu sloužit. S tím nemám zkušenost. Jelikož jde o peníze tak si vždy vše 3x zkontroluji než to potvrdím a nikdy jsem nepotřeboval podporu.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod jozefjodo 25. 7. 2016 10:27

cez paypal mozem mat iba jednu kartu, ci ako to funguje?
jozefjodo
Junior

Odeslat příspěvekod vpe 25. 7. 2016 11:43

Neomezene karet.

-- 25. 7. 2016 12:53 --

Nargon píše:Jo normálně na webu. Zrovna teď o víkendu jsem něco kupoval a je to tak jak jsem psal předtím. Zadám placení přes paypal, pak jsem přesměrován na paypal stránku, tam se přihlásím, a na obrazovce, kde si můžu vybrat jakou kartou to chci platit, tak je link (hned pod tou kartou) kde si můžu nastavit zda to má konvertovat PP na koruny svým kurzem, a nebo zda to pošle do mé banky v původní měně.

Co se týče supportu a špatně zadaných hodnot tak tam nemůžu sloužit. S tím nemám zkušenost. Jelikož jde o peníze tak si vždy vše 3x zkontroluji než to potvrdím a nikdy jsem nepotřeboval podporu.


Fakt, na tabletu s iOS (a to jsem zkousel i jine browsery a zmenit ID browseru) ani v smart aplikaci no Way...

Pouze na Windows desktopu se ten odkaz pro zmenu exchange zobrazi... Zajimava vlastnost...
vpe
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Linee 2. 1. 2018 22:39

Dobry den, chci si zalozit na Paypal firemni ucet, ale nemecky v EUR. Platebni kartu nechci- PayPal mi ale nabizi pouze napojeni na ucet v CZ nebo v US. Jakym zpusobem a lze napojit i nemecky ucet? Sidlo firmy mam v CZK, ale chci prodavat vyrobky na e-aby a na nemeckem uctu sledovat prijmy pouze z Nemecka. Dekuji
Linee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pestt 5. 1. 2018 16:39

Musel bys uz pri zalozeni uctu predstirat, ze jsi nemec nebo nemecka firma. Jinak to nejde. Nedovolej to.
pestt
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků