Odstranění účtu na živě.cz

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Prcek008 19. 3. 2015 12:21

Dobrý den.
Rád bych odstranil svůj účet včetně komentářů a podobně na Živě, Mobilmanii a vůbec celkově na webech mladé fronty. Proklikával jsem se nastaveními, ale žádnou nabídku zrušit či deaktivovat účet jsem nenašel. Dokonce jsem nenašel ani email na osobu která by mohla něco takového řešit. Máte někdo s tímto zkušenost?
Prcek008
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 3. 2015 12:28

Píšu z mobilu, tak jen stručně.
•Administrátoři a moderátoři neodstraňují ani nemění znění příspěvků na žádost uživatelů. Uživatelské účty nelze na požádání odstranit ani deaktivovat.

http://superforum.zive.cz/viewtopic.php ... &t=1044152

Jednoduchá rada, z profilu odstraň osobní údaje např. Facebook a přestaň jej používat.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod eLzyx 19. 3. 2015 12:47

ty si chceš nechat smazat celých 5 tvých příspěvků? Proč proboha? Aby tě podle toho nenašli?
Pochopil bych to u člověka, který tu nacpal desetitisíce příspěvků, které když se "složí" začnou o tom člověku mnohé vypovídat. Ale u takové internetové "nicky"
eLzyx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 3. 2015 12:56

Tak možná mu jde o jiný účet? Tento je opravdu neškodný, i ten Facebook je zrušený a v příspěvcích není nic co by dotyčného mohlo poškodit.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 19. 3. 2015 13:01

jenže tazatel se neptá na forum.zive.cz, zřejmě si chce nechat smazat komentáře pod články, pahýly v bažinné poradně, atd...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Prcek008 19. 3. 2015 13:44

Jak píše "kernel_panic [passed]", jde mi o příspěvky pod články a i co se těch týče, napsal jsem jich pár do roka a nijak se za ně nestydím. Snažím se povypínat/deaktivovat/smazat služby které už nepoužívám. Smazal jsem asi 3 emailové adresy a podobně.
Pochopil jsem tedy, že MF účet smazat nejde, protože na mé příspěvky se reaguje a protože to systém zkrátka neumí.
Díky za odpověď.
Prcek008
Kolemjdoucí



Odeslat příspěvekod Anonym 5. 8. 2018 10:03

A nemáte někdo informaci, jak dlouho to trvá? Ani po 3 měsících nepřihlašování se nic nezměnilo. Tak jsem zkusil napsat dotaz přímo z účtu a uvidím. Každopádně stejně si myslím, že kdyby se "nediskutovalo" elektronicky, ale na přímo - třeba v hospodě - tak by to nebylo na ostří nože. Pokud někde chybí intonace a řeč těla, pak jsou diskuse v podstatě irelevantní, tedy když se jedná o flame. Navíc při verbální diskusi odpadá i ta obecná česká negramotnost, což třeba u mě konkrétně vede vždy k flame, neboť pracuji jako grafik a jazykový korektor a mám tak profesní deformaci.

EDIT: tak mi napsali, že se o to snad požádat přes položku GDPR... Tak uvidíme. Snad to někomu také pomůže.
Anonym


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků