Nejlepší weby na stahování

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod David P. 6. 9. 2016 14:37

Ahoj všem. Když jsem se díval, jaké starší články jsou nejvíc vyhledávané, na jedné z předních pozic byly tipy pro Ulož.to. Hádám, že díky doplňku pro XBMC/Kodi... Ale to je fuk. Článek jsem chtěl aktualizovat, aby v něm byly aktuální informace, když už se na něj dostanou lidi z vyhledávačů. Nakonec to dalo docela práce, z části jsem ho přepsal, a proto po čtyřech letech vydal znovu i na titulce. Viz: http://www.zive.cz/clanky/5-tipu-jak-z- ... fault.aspx

A víte co? Zase se to čte jak blázen. Už jsem myslel, že je Ulož.to tak nějak za zenitem, ale zjevně pořád dost táhne. Tak si říkám, co ostatní takové servery? Hellspy, Webshare, Hellshare...? Používáte to ještě? A jaké teď nejvíc frčí?
David P.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1stein 6. 9. 2016 14:43

stahujem len z repozitarov a z oficialnych stranok (palemoon, corel a sem tam gog).
ulozto som nepouzil cca 3 roky a Hellspy, Webshare, Hellshare ani netusim co je.
ked potrebujem iso instalacku os (linux/win) opat iba oficialne stranky
1stein
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 6. 9. 2016 20:48

Ulož.to sem tam ještě používám, ale zbytek jsem už dlouho neviděl ... a díkybohu za to!
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vladimir 7. 9. 2016 06:03

uloz.to používám nejčastěji, hledám tam obvykle staré seriály a potravu pro čtečku (free stahování zvýšili teď někdy až na 400 kbit/s?) a když tam něco není, kouknu se na hellspy. Tam toho tolik není, ale často se to doplňuje.
Webshare, Hellshare zatím nepoužívám.
Naposledy upravil vladimir dne 7. 9. 2016 06:05, celkově upraveno 1
vladimir
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nargon 7. 9. 2016 06:05

Tak já používám ten web kde je nahrané "něco" co chci stáhnout. Ale pokud je to nahrané na více uložištích tak si většinou vybírám uložto, webshare a nebo Mega. Ovšem taky nutno říci že je mi vlastně jedno kde to je, stačí když to tam odtud umí FreeRapidDownloader stáhnout.

Pokud se ptáte na opačný směr, tj když něco nahrávám tak záleží jaké povahy jsou data. Ale většinou využívám Úschovnu: http://www.uschovna.cz/ protože 1GB přílohu tím emailem fakt nepošlu. A nebo pokud chci, aby to na tom cloudu bylo uloženo déle tak volím mediafire: https://www.mediafire.com/

A sám jsem zvědavý jaké všechny uložitě teď vlastně jsou.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod mirdasl 9. 9. 2016 09:07

Datoid.cz
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod windows10litecky 9. 9. 2016 11:10

Si to vygoogluj a neotravuj s tím každého kdo chce číst články 8-)
windows10litecky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karlos00x 9. 9. 2016 11:30

ulozto, webshare.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Roumenek 9. 9. 2016 11:37

rarbg a yts torrenty, naprosto vsechny ulozistove sluzby jsou minimalne zadarmo nekonecne pomale a nez placat cash za hromadu kreditu a pochybne releasy, mam full hd na dva kliky
Roumenek
Junior

Odeslat příspěvekod janlav 9. 9. 2016 12:24

nic sem nepiště, jste snad blbí??? Živě už dávno slouží za penízky pro politické "názory" proti lidem.... ;)
janlav
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ZdenekP 9. 9. 2016 12:27

Na download používám Hellspy placeně. Z Ulož.to zmizela po někdejší aféře spousta titulů, navíc mi to víc než často zobrazuje chybu 408/409 - přetížení. Na Ulož.to mám taky nějaký kredit, ale minimum. Pokud něco není na Hellspy, tak jdu tam, ale už málo, protože na Hellspy je toho, co se týká filmů, víc.

Pro upload Úschovnu nebo Ulož.to .
ZdenekP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod -pds- 9. 9. 2016 13:11

treba sem písať weby aby bolo jednoduchšie ich zablokovať a kompetentní to nemuseli hladať ? nie ďakujem...
-pds-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mike.M 9. 9. 2016 13:17

A podle ip taky zjistit kdo stahuje a posvitit si na nej. Ja mam satelit a moc nekukam. Me to staci.
Mike.M
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToKro 9. 9. 2016 13:47

Zásadně Kodi + Sosáč :-). Streamování v 720p, zpravidla originální verze s titulkama nebo dabing na výběr. Ideální na seriály, přidávají je tam velmi brzo po odvysílání. Jasně, není to FullHD, ale pro většinu případů to stačí. A jinak uloz.to
WIN10 64bit, 8GB RAM, Intel Core i5 2500k, NVIDIA GTX 750 Ti
ToKro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Odpadlík 9. 9. 2016 13:50

V poslední době primárně Zippyshare.com, protože nemají narozdíl od jiných služeb omezenou rychlost stahování, takže není problém se tam dostat na nějakých 5MB/s na jedno vlákno a bez problémů i na stovky Mbit/s při paralerním downloadu a vzhledem k tomu, že tam je tak 95% co potřebuju, tak je to paráda.
Odpadlík
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků