Ebay - přišlo vadné zboží

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Timmy12 2. 2. 2017 15:08

Prodejce byl z Bulharska - Sofia.

Dostali kompletni vypis cesty balíku, okopírovaný podací lístek a pak mi napsali, že nelze dohledat doručení balíku. Připad uzavřen a víc se o tebe nikdo nezajímá.

Jo ještě taková perlička: Zažádal jsem o proplacení poštovného toho samého balíku a to mi bylo do týdne uznáno a cca 180,- Kč mi přistálo na paypalu.

Toliko k ochraně kupujícího. Je to mýtus a vše je jenom o prodejci.

Aukro je v tomto zlaté, v Čr to vyřešíš přes policajty, nebo osobně se za borcem zastavíš.
1)Ryzen 7 3700x + Grandis 2 , CROSSHAIR VI HERO , MSI GTX 1080 gaming X, 32GB DDR4
2)i5-3470 + Freezer i11, GIGABYTE H77M-D3H , MSI GTX 1050 Ti 4GB OC, 16GB DDR3
3)T100TAM-DK014B
Timmy12
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kimbox 3. 2. 2017 14:25

těch 30 dní mate na mysli od odeslání platby, odeslani zboží dodavatele nebo dne doručení ? ( zasila sla cca z ruska 24 dní )
kimbox
Junior

Odeslat příspěvekod fjdh 3. 2. 2017 14:25

V prosinci jsem koupil z italie zakladni desku ktera byla KO. Po vymene nekolika zprav s prodejcem jsem pozadal pres ebay o vratku, prodejce to odsouhlasil, zbozi sem poslal a potom prodejce prestal odpovidat. Po mesici se me ebay ozval, abych potvrdil ze je vsechno ok. Vyeskaloval sem to na zakaznickou podporu. Fotka podaciho listku a v online trackingu napsano doruceno jim stacilo a vratili me puvodni penize + postovny. Postovny za vraceni zbozi uz ne.

jinak ta lhuta na podani stiznosti je myslim je 60 dni od koupeni zbozi. Protoze jsem dostal penize i za baliky z ciny ktere mi do 8 tydnu nedosly a prodejce opet ignorant.
fjdh
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků