Jak zjistit IP adresu na YT

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod K3babCZE 17. 3. 2017 17:27

Ahoj lidi, potřebuji najít IP adresu jednoho uživatele na YT ( nechci zneužít k proti zákonu )
Ale nevím jak tak potřebuji pomoc
Budu rád za odpovědi.
( nevěděl jsem kam to poslat tak jsem to dal sem )
K3babCZE
Junior

Odeslat příspěvekod JirkaVejrazka 17. 3. 2017 17:39

Zapomen na to. Pro bezneho uzivatele to nejde.
JirkaVejrazka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod K3babCZE 17. 3. 2017 17:41

Aha potřeboval jsem to tak nic :D
K3babCZE
Junior

Odeslat příspěvekod jackbrno 17. 3. 2017 17:46

Ono je jedno, kam jsi to poslal, protože odpověď je jednoduchá, nelze to. Google nikde nezveřejňuje IP adresy uživatelů, ty zná jen jejich server. Existuje jen komplikovaná možnost zřízení vlastních webových stránek na vlastním serveru a tomu uživateli do komentáře dát odkaz na ty své stránky a doufat, že na něj klikne. No a ze svého serveru si potom vytáhneš IP adresu :) Jestli se ti to zdá moc složité, tak smůla, jiná cesta není. IP adresu by mohla zjistit maximálně policie v případě nějakého zločinu.
jackbrno
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 18. 3. 2017 08:22

jackbrno píše:odkaz na ty své stránky a doufat, že na něj klikne

I v tomto případě může nanejvýš zjistit IP adresu přístupového bodu ISP.
Jedině konkrétní ISP zná koncovou IP adresu routeru svého zákazníka. A za routerem se může připojovat hafo PC/NB/TV/tabletů/mobilů/topinkovačů apod.
Veřejnou IP adresu pro laciný domácí router nikdo rozumný nepoužívá => velké bezpečnostní riziko.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jackbrno 18. 3. 2017 09:03

Milanr1:
To může být pravda. Já jsem zvyklý mít veřejnou IP adresu, stejně jako většina uživatelů O2 a všichni UPC a NETBOX. Ale je fakt, že spousta uživatelů vesnických poskytovatelů internetu většinou veřejnou IP nemají.
jackbrno
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků