Nefunkcny spravca videi na Youtube - error 504

Freemaily, internetové služby a jiná témata

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod SlavoSlavo 18. 8. 2017 09:36

Prosim o radu, ked na Youtube v studiu pre autorov chcem kliknut na spravca videi, tak sa tam uz neviem dostat a po asi pol minute nacitavania stranky (aj opakovanom) sa pozadovana stranka nezobrazi a ukaze sa len tato chybova hlaska:

504. That’s an error.
The server encountered a temporary error and could not complete your request.Please try again in 30 seconds.
That’s all we know.

Spravca videi sluzi na upravu/mazanie videi a ich celkovy prehlad (mazat mi aktualne ide len cez telefon kde je na to jedno tlacitko pri videu) tato youtube sekcia mi vobec nefunguje a je mi teda velmi dolezita.
Hlaska sa ukazuje vzdy, ci sa tam chcem dostat z Windowsu, tiez na Macu, na androide z telefonu, cez Firefox, Chrome... skratka sa na danu stranku neviem vobec dostat ako to bolo doteraz a problem pretrvava uz viac ako mesiac.
Skusal som hladat na nete, na youtube videach, na fore youtube... nie som sam co ma/mal tento problem a netusim ako to vyriesit, prosim preto o radu.
A stary/novy dizajn s tymto problemom nesuvisi to uz som skusal, inak studio pre autorov ma stale rovnaky dizajn, novy dizajn sa tyka len prezerani videi.
SlavoSlavo
Kolemjdoucí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků