Herní PC, 25000, hrani ve FULL HD

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod riot182cz 11. 12. 2018 12:45

Ahoj. Prosim o navrh sestavy pro hrani her ve Full HD rozliseni. Po letech hrani na konzolich jsem se rozhodl si postavit PC a uz mesic prolezam ruzne shopy a koukam na jejich sestavy a tusim ze to nebude to prave orechove. Rozhodl jsem se tedy postavit si PC sam. Nejsem sice raketovy inzenyr, ale uz jsem si v minulosti jeden PC postavil a neshořel :)

Chtel bych take vypichnout ze sestava by mela mit v sobe WIFI, nejsem bohuzel schopen vest drat do pokoje kde budu hrat.

Dekuji za kazdou radu, obzvlaste si cenim Kineczka, tak by mne zajimal jeho nazor na vec. Omlouvam pripadne chyby, smolim to na iPadu :)

POZADAVEK (NE)HLUCNOSTI
Startujici Boeing = je mi to jedno, vetsinu casu budu mit na hlave sluchatka
UCEL PORIZENI SESTAVY
90% Hraní her ve FULL HD, 10% FB, Youtube...
FINANCNI LIMIT
25000Kč
OPERACNI SYSTEM
Windows 10, nemam, planuji poridit, prosim o nezahrnuti ceny do sestavy. A zaroven prosim o nejlevnejsi a zaroven nejlepsi moznou variantu
SESTAVITE SI PC SAMI
Ano ale nebranim se ani sestaveni od zdejsich odborniku. Jen nevim jak to zde funguje a kdo je ochotny sestavu sestavit. A za kolik :)
BUDETE TAKTOVAT?
Ne
MONITOR + JEHO ROZLISENI?
Monitor mám. https://www.czc.cz/dell-se2717h-led-mon ... 07/produkt.
KUPUJETE I PERIFERIE, NEBO JEN HOLOU SKRIN?
Jen holou skrin.
riot182cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 11. 12. 2018 13:56

Monitor mas fajn. (palec hore)


26.162,- Kc


Je tahle cena jeste akceptovatelna? Pokud by nebyla, dokazali bychom jit pod ni. Stacilo by jit s pameti na 8GB a jsme tam. Pripadne bychom mohli jit dolu s procesorem, coz by znamenalo sestoupeni do ctyr jader namisto sesti. I ta ctyri jadra jsou a par let jeste stale budou pro hry dostatecny pocet. Konec koncu jeste vloni bys bez premysleni koupil i5 7400 nebo i5 7500 ... a ty jsou oba ve hrach slabsi, nez nova i3 8100. (!)
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod riot182cz 11. 12. 2018 14:05

Za mě super. Cena by sla snizit tak ze dana grafika je na alze v akci za 6399. Poprosím o radu jeste s Windows, kde koupit atd. Pripadne za kolik by jsi mi byl ochotny sestavu slozit vcetne instalace Windows. Dekuji moc za odpoved
riot182cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 11. 12. 2018 15:20

Mas SZ, mrkni a odepis.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bandolier.wz 11. 12. 2018 17:06

:hmm: CW DAC 1 NG basic + BVaudio A300SE + VMA-II S :hmm:
bandolier.wz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod riot182cz 11. 12. 2018 20:06

https://www.czc.cz/hal3000-mega-gamer-m ... 06/produkt

Jeste jsem objevil toto. Sice nad rozpocet ale prijde mi to jako super koupe. Prosim o vas nazor
riot182cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bandolier.wz 11. 12. 2018 20:59

za mne nebrat, pokud máš win, tak lépe
https://www.czc.cz/1a0dbca4i6jnubsplbflffssv5/seznam
ale zase pokud bys win kupoval tak to jde, jen je tam nic moc zdroj a deska
:hmm: CW DAC 1 NG basic + BVaudio A300SE + VMA-II S :hmm:
bandolier.wz
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků