PC sestava plus netbook za 30 000

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Pravidla sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1132453
FAQ sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1131824
Doporučené sestavy: viewtopic.php?t=1131316&all=1

!!! Čtěte, než se zeptáte !!! Respektujte, nebo budou vaše vlákna zamykána !!!

Odeslat příspěvekod Python.p 26. 9. 2011 21:23

pustit, kliknout pravou myší na záhlaví vlastnosti, písmo a tam si to nastav jak chceš :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Pro každého tazatele -> http://www.hash.cz/inferno/otazky.html

DELID na přáni. Více SZ.
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 26. 9. 2011 21:30

properties uzpůsobí vzhled jen aktuální session, pokud chceš změny trvalý, upravuj defaults...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 9. 2011 21:42

Díky, opraveno.
Nepokradeš
Sasakr
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 9. 2011 07:05

Tak jsem PC raději hybernoval, protože jsem si říkal, je z tohohle "hlubšího" spánku by se nemusel probouzet, ale ono jo. V pět ráno mě vzbudil hučící PC, tak jsem ještě nacvakal do cmd onen příkaz a šel znova spát. Pochopitelně bezúspěšně :grr:

Napoprvý mi to ten příkaz nějak nevzalo, napodruhý z toho nejsem moudrej. Co s tím? Pro mě je to fakt vážný problém :-(
Přílohy
Nepojmenovaný 1.jpg
Nepokradeš
Sasakr
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 9. 2011 01:01

Tak jsem v BIOSu vypnul probouzení pro zařízení USB, tak uvidíme.
Nepokradeš
Sasakr
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 11. 2011 18:51

Měl bych takový dotaz, mám tu doporučenou AMD sestavu do 15 000 a stává se mi, že mi na pár vteřin vypadne obraz a za chvilku naskočí, přičemž u hodin vyběhne bublina, že: "Ovladač zařízení přestal odpovídat a byl obnoven". Nemůže být nějaká vadná grafika? Nicméně vždycky se to stane ve Windows, nikdy jsem neměl problém při hraní a stává se to náhodně, tak cca jednou za týden.
Nepokradeš
Sasakr
Junior

Odeslat příspěvekod The Shitman 11. 11. 2011 20:10

Může to dělat hodně věcí. Například tak grafika, ale taky třeba bordel v systému, nekorektně odinstalovaný starý ovladač grafiky... Těžko na dálku posoudit, bylo by potřeba mrknout do logů, co a jak.
The Shitman
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 11. 2011 21:26

Bordel v systému to nebude, poprvé to udělalo celkem brzo, však PC je nové. Log myslíš z hijacku?
Nepokradeš
Sasakr
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 11. 11. 2011 22:17

Mas taktovano? To je zasadni info. Pokud ano, bude to s nejvyssi pravdepodobnosti itm. Pokud ne, je to mozna i HW zavada.
Don't think you are. Know you are.
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 11. 2011 02:14

Nemám, ještě jsem se k tomu nedostal a zatím ani nebylo potřeba.
Nepokradeš
Sasakr
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 12. 11. 2011 02:40

Pak bych doporucil k vylouceni SW chyby stahnout vsechny ovladace nejnovejsi z webu vyrobce HW, graficke ze stranek vyrobce chipu. Pote provest novou, cistou instalaci OS, nainstalovat vsechny ovladace (predem stazene, ZADNE CDcko od desky atd!), nainstalovat aktualizace k OS a posleze na takto cistem OS testovat.

Pokud se chyba projevi i pak, je to na 99% HW zavada a tudiz pride na radu reklamace.
Don't think you are. Know you are.
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod Oggi09 12. 11. 2011 10:08

Podobný problém v sekci Grafické karty (pravděpodobně vyřešeno): viewtopic.php?f=919&t=1154367
Oggi09
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 11. 2011 12:51

No, tak reinstal systému bych nechal až jako poslední možnost. Zkusím ten návod od Oggiho. Nicméně kdyby to nebylo nic nebezpečného a kdyby to byl jenom bordel v ovladačích, tak bych to klidně přežil, že mám jednou za tejden 5 sekund tmu. Hlavně aby to nebyl chybný hw.
Nepokradeš
Sasakr
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 12. 2011 01:42

Nenapadá vás, proč mi Aida64 neukazuje teplotu na CPU ani na desce a jenom větrák na grafice, žádný jiný? Když jsem měl (tehdy ještě Everest) na notebook, ukazoval teploty všeho a všechny větráky.
Nepokradeš
Sasakr
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 8. 12. 2011 01:49

neukazuje teplotu kde? v OSD? máš OSD korektně nakonfigurováno?
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor