Varování uživatelům před sestavováním v CZC

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 23. 7. 2016 12:02

za svoje peníze jsi mohl dostat víc muziky; životnost wd red závisí na způsobu použití, čehož v domácnostním počítači nedosáhneš, retardující mechanika je vyloženě kauf...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 23. 7. 2016 12:05

Ta mechanika je potřeba, ale pojede tak 2x do měsíce. Ale prostě na to 2 použití za měsíc je potřeba. A co jsem teda mohl mít za stejné peníze lepší? 3 TB HDD Seagate, který odchází jeden za druhým? Oba dva jste napsali, že jsem mohl mít něco lepšího, tak mi pošlete co. :-)
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 23. 7. 2016 12:16

No coby ... prece sestavu. :D
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 23. 7. 2016 12:19

A konkrétně? ;-]
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod KineCZek 23. 7. 2016 12:38

Pomer vykon cena a kvalita je neco, ceho jsi nedosahl. Puvodni skrinove ventilatory pobraly asi tolik kvality, co pecene kure zivota. Stejne je to s chlazenim zdroje. I skrin lze vybrat lepe, coz v prekladu znamena nejit dolu s kvalitou, ale cenu srazit.

Potom zbyde na to dulezite. Zdoj, desku a primerene chlazeni, coz je kvalitni zaklad kvalitni sestavy. U zdroje potesi nejen bezhlucnost pri nizke zatezi a GOLD certifikace, ale hlavne 10let zaruky. Take SSD jsou kazde z jine dimenze, jak rychlostmi, tak kvalitou. No a konecne disk ... neprilis (do desktopu) vhodny red (TLER atd) jsem nahradil "obycejnym" modrym Caviarem.

Cena mi ve finale vysla vyssi ~o to chlazeni, ktere jsi ve vlastnim navrhu zcela zanedbal. Takze ano, slo to udelat lepe ... a nikoliv kosmeticky lepe, nybrz vyrazne lepe. Hlavne vyrazne kvalitneji a v pripade SSD i vykonneji.

https://www.alfa.cz/basket.php?items=_3 ... SW0132B501


Ano, zanedbal jsem mechaniku. Ale protoze sam ji nemam ~5. rokem, nejak jsem ji nepovazoval za dulezitou. Kdykoliv lze koupit externi. A pokud nutne interni, pak takovou, ktera NEZPOMALUJE kazdy boot PC ... coz ta vybrana od LG bohuzel dela. (Napr Samsung 224GB nikoliv, tak treba tu.)

Ono by slo vzit disk "obycejny" V300 a pak se cena temer nezmeni, ani kdyz mechaniku pridas. Vzdycky se da udelat nekolik variant.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 23. 7. 2016 12:44

Větráky doplním, mám tu několik Arctic F12. Jinak to SSD zřejmě půjde ze sestavy pryč do otcova PC a sám si tam doplním Samsung.
BabetakCZE
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bandolier.wz 23. 7. 2016 12:53

BabetakCZE píše: Jinak to SSD zřejmě půjde ze sestavy pryč do otcova PC a sám si tam doplním Samsung.

z bláta do louže
:hmm: CW DAC 1 NG basic + BVaudio A300SE + VMA-II S :hmm:
bandolier.wz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 23. 7. 2016 13:02

Zas tak mě to PC nežere, to bych mohl pořád něco vybírat a vyměňovat. Prdnu k tomu GTX 1070 a myslím, že budu spokojenej. Spíš se obávám, kdy to dojde. Snad už tento týden.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 23. 7. 2016 19:07

A proc nenapíšeš nebo nezavolas do CZC? Že mají ty součásti skladem různě po ČR ještě neznamená, že je budou kvůli tvému pc rozesílat z těch poboček, dle mně z centrály až naskladni.
mmmjack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 23. 7. 2016 19:56

Zatím nikam volat nebudu, objednával jsem 18.7. takže si myslím, že tento týden by to mohli poslat. Centrálu mají v Praze 4, ne? Tak tam měli těch zbylejch 20 % komponent co nebylo skladem v Příbrami taky, takže to mohli hned v pondělí objednat z té centrály. Ale ta centrála je možná přímo ta Příbram, nevím.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dockalacek 24. 7. 2016 11:10

Ano,sestavy se montuji v Pribrami
dockalacek
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod corecorecore 24. 7. 2016 16:35

Měl jsi to nechat sestavit od nějakého '' odborníka '' z fora, pak by jsi neměl co řešit.
corecorecore
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 24. 7. 2016 19:24

"Odborníka" ???
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 24. 7. 2016 19:36

Já nic neřeším, jen mě zajímají zkušenosti lidí, co si to nechali u CZC složit, za jak dlouho jim to došlo.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků