Varování uživatelům před sestavováním v CZC

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Python.p 30. 7. 2016 07:02

BLOOD píše:V tomhle s barevnýma nickama souhlasím....


Vím jak to myslíš. Stejně mi to nedá, ale fakt nemám rád když někdo píše anglicky slova česky.

"Nicky" ve mě budí něco jako nic. Nicka, člověk co nic neumí, možná až urážka...

Přitom hezky česky přezdívka :) omlouvám se, ale jinak to nešlo.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BLOOD 30. 7. 2016 10:32

takhle to samo vyznít nemělo ;)
Extremis Malis Extrema Remedia.
BLOOD
Junior

Odeslat příspěvekod -Romik- 26. 8. 2016 08:23

Zdravim,
tak jsem poctive precetl forum a protoze s czc uz nejaky cas jednam, upozornil jsem je na toto forum, bylo mi sdeleno, ze tyto fotky jsou stare jiz 5let a ze se od te doby mnoho zmenilo a pracuje tam tym profesionalu.
To jen abyste meli info, nejvetsi pravděpodobnosti to risknu, pc si sam postavit neumím.
Pry pokud mam starost, tak si mam do objednavky napsat, aby si dali na cable managementu zalezet.
Ale protoze jsem se zde i docetl, ze poradite cena/vykon apod, prikladam seznam veci, ktere jsem vybral a uz jinde na foru postupnw poskladal, jde mi o tiche pc, i kdyz chapu ze grafika kdyz se rozjede, tak slyset bude.
https://www.czc.cz/178811,196923,184533 ... 87806/kody
+vymenim původní vetracky 120mm ve skrini za tissi a regulovatelne: https://www.czc.cz/coolermaster-silenci ... 92/produkt
Diky za vase postrehy

-- 26. 8. 2016 09:25 --

ty sata kabely nepocitejte, je to nehorazne napaleny, podle me tyhle kabely nema cenu(jsou urcene k 2x2Tb diskum) + teda do pc prijde jeste blu ray mechanika
-Romik-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 26. 8. 2016 08:37

1. je nám to celkem jedno. Teda mě určitě :D
2. je to služba za "nula, nula, prdlačky" takže nemůžeš porovnávat s cenou a kvalitou kterou nabízíme my.
3. Výběr PC sestavy se řeší jinde.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod corecorecore 26. 8. 2016 09:20

-Romik- píše: fotky jsou stare jiz 5let a ze se od te doby mnoho zmenilo a pracuje tam tym profesionalu.


Když ted jsou tam profesionalové tak by mě zajímalo kdo tam pracoval před pěti let. Cvičená opice?
-Romik- píše: nejvetsi pravděpodobnosti to risknu, pc si sam postavit neumím.


Řiká se, že risk je zisk ale já nevím jestli se ti vyplatí riskovat, protože ti pc bude sloužit delší dobu a zase tak laciná záležitost to není. Být tebou tak bych se tady domluvil s někým kdo má praxi a nechal si to postavit od něj. Budeš mít jistotu kvalitně odvedené práce.

Jasný Czc to dělá zadara, ale přeci když si třeba koupíš nový auto, tak do něj nebudeš lejt nejlacinější olej. :hm
corecorecore
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Romik- 26. 8. 2016 09:44

jsem tu prvně, tak sorry
czc se tu resi, tak jsem pridal koment :-)
Nikoho tu neznam, takze nevim kdo a za jakych podmínek tu staví pc :-)
-Romik-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 26. 8. 2016 10:19

Kin, já a pár dalších.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod omualo 26. 8. 2016 10:44

Romik - jestli se planuje vymenit komplet vetraky v bedne, tak to bude chtit do poznamky hodit, protoze jinak je nacpou, kam to pujde ;)
Videl jsem zase par sestaveni od CZC (nakupy za vysvedceni) a na to, ze je to zdarma, to je slusne. Rozhodne lepsi, nez co vidam napr. u HP.

ps. nez se to koupi, asi by chtelo sestavu zkonzultovat, slo by to doladit, ale extra botu nevidim
omualo
Junior

Odeslat příspěvekod -Romik- 26. 8. 2016 13:15

jasny, ja toho do poznamky napisu vic.
Sestavu uz konzultuju, ale ani tenhle navrh neni 100℅ z my hlavy, uz jsem to vsechno konzuktoval, problem je v tom, ze kazdy je zvykly pouzivat trochu neco jinyho a co clovek to nazor, pak si ma clovek vybrat :-)
-Romik-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 17. 9. 2016 20:46

Slibena letosni CZC stavba:

Obrázek

Pricemz otvory pro cablemanagement ve skrini jsou ... dokonce jsou jasne viditelne z obrazku.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Romik- 17. 9. 2016 20:53

pc vyzvedávám v pondělí, o cable managmentu jsem psal, že ho chci udělat tak, jak má být, hodim vám sem pak fotku ;)
-Romik-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod -Romik- 4. 10. 2016 06:37

Takže moje zkušenosti s czc:
PC jsem objednal 28.srpna s tím že mi bylo jasné, že pc nebude hned, v půlce září jsem měl dovolenou ,počítal jsem s ním cca 21.září.
Nebyl skladem chladič, nabízeli mi jiný, ale já jiný nechtěl, nebyla známá dostupnost, takže bylo jasné, že si počkám, chladič byl naskladněn cca 3.září, tudíž měli všechny komponenty, které byli potřeba.
Na sestavení mají cca 4-6 pracovních dní.
21 září jsem se začal zajímat, co se děje, byl jsem ubezpečen, že 26.září mam pc doma(na prodejně v Plzni).
Počítal jsem s tím a pc doma jsem se připravil, abych se nezdržoval, až přijde, vyndal jsem mechaniku, disky, přehrál data, atd...
Pc nepřišel ,po hovoru jsem se dozvěděl,že bude další den(úterý), v úterý odpoledne volám, co se děje, že mi řekli,že pc je již na cestě, to mi řekli, že počítač není vyfakturovaný, ale že jakmile ho vyfakturujou,že odesílají, už jsem byl mírně iritován(a to jsem měl ještě docela trpělivost), středu jsem to nechal být, ale čtvrtek když stále nic, jsem si už nebral servítky, pc byl dokonce stále tam, kde ho sestavovali a stále nebyl vyfakturován,po pár dobře mířených slovech jsem byl ubezpečen,že v pátek přijde, ale nevěřil jsem tomu.V pátek v 15h byl opravdu na místě(škoda jen,že sem měl před sebou celovíkendovou noční), takže jsem si pc užil hodinu a musel jsem do práce.
Takže po měsíci byl pc na světě, nicméně jsem spokojený.
Vše co jsem si nadiktoval do poznámky bylo splněno, byli připraveny sata kabely na mechaniku, disk, nastaveny větráčky na automatickou regulaci, původní větráčky vymontovány a nainstalovány dle měho výběru jiné a tich, chtěl jsem ivšechny krabice od komponentů, to vše proběhlo v naprostém pořádku.
Přikládám fotk vnitřku pc.
jediné s čím mě nakrkli je,že dali na case od pc logo CZC.cz které najde sundat, je na pevno, to si mohli odpustit, zřejmě reklama za sestavení pc zdarma.
Takže čekací doba i přes to,že jsem čekat chtěl na vybrané komponenty až dlouhá a neschopnost hotové pc odeslat, mohl jsem ho mít minimálně o týden dříve, ne-li ještě dřív, ale jinak jsem spokojen.

https://ulozto.cz/!B5040vcK0yCv/img-20160923-150322-jpg
-Romik-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mmmjack 4. 10. 2016 21:52

Zdržení může způsobit spoustu věcí, ale především by se měli sami ozvat a na rovinu říct co se děje a ne tě takhle tahat za nos a ani se neozvat, nechat tě tam volat každý druhý den... Asi bych tak trpělivý nebyl. Že by to omlouvala cena?
mmmjack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Romik- 4. 10. 2016 22:13

cena by to neomlouvala, komp byl za 28tis.
No, uz je to za mnou a zkusenost predavam dal...
-Romik-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ceeper 5. 10. 2016 06:37

Pár počítačů sestavených v CZC máme firmě a na nic si od nich nemůžu stěžovat. Všechno v bezchybném provedení včetně super vyvázání kabelů.

Romik: Pokud máš na mysli stříbrný nápis CZC.cz na čele bedny, tak je to jenom obyč samolepka. Sundat jde poměrně jednoduše :)
Nic neumim, v ničem se nevyznám, ale do všeho se neomylně nacpu :)
Ceeper
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků