Feedback - pracovní LN do 45.000,- od KineCZka

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Ivan09 7. 1. 2013 14:22

Zdravim,

po dvou mesicich uzivani bych rad prispel dalsi pozitivni recenzi Kineczka a jeho prace.

Pozadavek:

LN do 45.000,- vcetne monitoru ( na bezne pouziti ) na praci ve Photoshopu ( DisplayPort, 30 bit signal, vrstvy, i 1 GB soubory ), v Lightroomu a pro kazdodeni provoz doma. System jsem uz mel svuj - Win 7 64x Ultimate.

Dotaz jsem zde vznesl nekdy kolem 4.10.2012 a uz 6.10. mi prisel od Kineczka prvni mejl. Behem nasledujicich dni jsme se dopracovali k teto sestave:

Obrázek

13.10. prijala Alfa mou objednavku a 17.10. mi Kineczek oznamil, ze novy prirustek do rodiny :-D je pripraven k predani, ktere se uskutecnilo 22.10., coz bylo dano mou vytizenosti.

Recenze sestavy:

Neocekavejte ode mne nejakou odbornost, jsem normalni uzivatel, ktery chce PC zapnout a vecer vypnout ;-)
Sestava bezi od uvedeni do provozu cca 10 - 16 hodin denne a i kdyz se jedna "pouze" o LN stroj, jsem nadsen. Jedine, co je slyset, jsou vetracky a to pouze v noci. Kdyz je vsude klid, slysite tiche sumeni lopatek... Puvodne jsem chtel pridat i video, ale nepovedlo se mi to natocit tak, aby byla zaznamenana zkutecna hlucnost, jak me Kineczek upozornoval, ty mikrofony maji automaticke nastaveni citlivosti :-! ...

...tak pridavam alespon fotky:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Jinak vse slape, jak ma a ve srovnani s predchazejicim strojem ( HP Pavillion HDX 9250ex ) je to pro usi vylozene raj...

Kineczek a jeho prace:

Takovou rychlost jsem opravdu necekal. Vsechny dotazy zodpovi temer okamzite a ochotne. Jeho pristup je profesionalni a mnohe firmy by se od nej mohli ucit. Predani probehlo presne podle dohodnutych terminu, behem cca hodiny a pul vysvetlil vse potrebne.

Pochopitelne jsem mel pochyby, zda je dobry napad, poslat cizimu cloveku komponenty za tolik penez, ale ten "risk" se vyplatil. Jsem maximalne spokojen s tim, co mi doporucil, jak to sestavil a jak se chova k zakaznikovi a milerad jej doporucim dale.

Diky
Naposledy upravil The Shitman dne 7. 1. 2013 15:16, celkově upraveno 1
Důvod: Smysluplněji pojmenováno
Ivan09
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 7. 1. 2013 18:08

Ten zluty kablik se do spodniho ventilatoru pri fotografovani musel priplest omylem. Stav pri predani byl takovyto, tzn. kablik byl zapojen v SYS_FAN3 - viz obrazek:

Obrázek
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Twoma239 7. 1. 2013 20:23

Krásné PC. Jde poznat, že si s tím KineCzek dal práci. +1 :-D
Twoma239
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 7. 1. 2013 20:44

Pěkná práce a pěkný feedback. ;)
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 8. 1. 2013 11:22

Hlavne tam je Accelero na nekompatibilni karte. To uvadim pro poradek, pokud by si nekdo neco takoveho chtel poskladat doma. Nepujde to. Jak vidno z obrazku, resitelna situace je. Ale v domacich podminkach pro cloveka bez naradi a duvtipu by resitelna nebyla, a to ani s pouzitim nasili.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod n04r3d 8. 1. 2013 11:36

bylo by možné připojit nějaké detailnější foto grafiky?
n04r3d
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 8. 1. 2013 11:52

Bohuzel zadne detailnejsi foto neni k dispozici. A majiteli DURAZNE NEDOPORUCUJI kartu rozebirat, nebot pri neodborne montazi, navic s upravenym holderem hrozi vcelku vysoke riziko poskozeni karty.

Samozrejme neupravujes KARTU, ale CHLADIC. Vrtat druhe diry do PCB Quadra by asi NEBYL uplne nejstastnejsi napad. ;) Naopak vyrobit novou montazni sponu pro Accelero zase takovy prblem neni. A presne to je ta vec, kterou musi clovek udelat, pokud chce Quadro 2000 provozovat tise, tzn. s Accelerem. Puvodni chladic nema problem prehlusit dokonce i prumerne hlucne vysousece vlasu. (!!!) Ono se vzhledem k rozmerum puvodniho pasivu cca 50x30x5mm neni moc cemu divit, ze ten 50mm fan rozjizdi 7krpm.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivan09 8. 1. 2013 13:15

KineCZek píše:Ten zluty kablik se do spodniho ventilatoru pri fotografovani musel priplest omylem. Stav pri predani byl takovyto, tzn. kablik byl zapojen v SYS_FAN3 - viz obrazek:



Ano, ten zluty kablik se musel odpojit behem mnohonasobneho transportu...
Ivan09
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 8. 1. 2013 13:52

Pripoj jej. At nebrani tomu ventilatorku v otaceni. Z fotografii nebylo jasne videt, zda nezasahuje mezi lopatky. Slouzi sice "pouze" ke sledovani otacek, ale i tak je skoda jej nechat volne povalovat ve skrini.

Takoveto veci (i mnohem horsi) se pri prevozech pocitacu bezne stavaji. ;)
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivan09 8. 1. 2013 14:38

KineCZek píše:Pripoj jej. At nebrani tomu ventilatorku v otaceni. Z fotografii nebylo jasne videt, zda nezasahuje mezi lopatky. Slouzi sice "pouze" ke sledovani otacek, ale i tak je skoda jej nechat volne povalovat ve skrini.

Takoveto veci (i mnohem horsi) se pri prevozech pocitacu bezne stavaji. ;)


Uz se stalo
Ivan09
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 8. 1. 2013 16:37

:) A ted uz nezbyva, nez poprat spokojene a snad i dlouhodobe uzivani bez problemu a bez reklamaci.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků