Poděkování za PC KineCZek

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod BLOOD 11. 4. 2016 16:49

Zdravím,
nakonec sem se rozhodl tedy úplně jinak než jsem měl v plánu. A jsem nadmíru spokojen!

Tímto bych tedy chtěl poděkovat KineCzekovi za návrh, stavbu, odladění, a zodpovězení pár otázek k současnému a předchozímu PC (který tak trochu vypovídal službu na poslední chvíli)

Teď k sestavě:
https://www.alfa.cz/basket.php?items=_3 ... E6011Y8801

Chtěl jsem ji již na Skylake, ano Vím šla by dát Radeon/980 ale pro mé potřeby je to nad míru dostačující. S tím že grafika je jedna z komponent co jde snadno vyměnit (i když kvůli aftermarket chlazení si na to možná netroufnu :D )

Jen doplním že je to v R4 a místo accelera je Raijintek MORPHEUS. Plus byly přidány W10.

CPU si tiká na 4,5GHz, grafika je taky přetaktovaná, ale to už Vám neřeknu o kolik. Dle informací co jsem dostal by vše šlo i výše kdybych chtěl (za zvýšení teploty a hluku)

Fotky jsou vidět na https://picasaweb.google.com/1130725356 ... 1499/BLOOD

Vnitřekl je super postaven, svázán, nikde žádný kabel, vše je jak vysoustružené.
PC je super tiché, jde opravdu slyšet jen ševelení HDD a to se ještě musím naklonit ke case a zaposlouchat. Při provozu hra film na bednách není možnost, při sluchátkách ani nemluvě. Už při otevřeném okně není nic slyšet a to prosím bydlím u lesa :D

Kin odpovídal opravdu bleskurychle, zodpověděl mi dotazy případně zavolal pro bližší informace. Dokonce řešil i problém s Bohemkou, protože zaslali nebo resp nezaslali kody k Division, a řešil reklamaci accelera. Nakonec mi dal tedy na výběr čekat na nové, nebo použítí vlastních zásob rajinteku.

Objednávka byla 24.2. nové PC 4.3. (čekalo se sakra dlouho na naskladnění zboží které na eshopu bylo označeno skladem .... ) s tím že mi jej Kin dovezl v sobotu! Do BRNA resp do jeho odlehlé části.

Zapojení PC a předvedení byla už jen lahůdka, jen škoda že řídil mohli jsme dát pivko. Z odstupem času vše funguje jak má, výkon je dostačující. PC odladěný a nemůžu si na nic stěžovat.

Tímto tedy děkuji Kinovi a těším se na další spolupráci, která určitě bude! Jen doufám že ne brzo :D

Vřele všem doporučuji.
Extremis Malis Extrema Remedia.
BLOOD
Junior

Odeslat příspěvekod Lunisi 12. 4. 2018 15:30

Dobře poslal jsem zpravu na email ;)
Lunisi
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků