Poděkování KineCZkovi za stavbu PC

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Pravidla sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1132453
FAQ sekce PC sestavy: viewtopic.php?t=1131824
Doporučené sestavy: viewtopic.php?t=1131316&all=1

!!! Čtěte, než se zeptáte !!! Respektujte, nebo budou vaše vlákna zamykána !!!

Odeslat příspěvekod Python.p 16. 4. 2017 10:32

Někde tady je centrální vlákno...

BTW kult už je vytvořen několik let ;)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

DELID na přáni. Více SZ.

Proč není EVO dobrý disk? -> http://bit.ly/2tnhOuq
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod meera13 26. 4. 2018 11:37

Zdravím Vás,

chtěl jsem pořídit novou case a po pročítání témat ohledně dotazů na sestavy PC jsem si dal dokupy vlastní sestavu a s tou jsem oslovil KineCZka. Během pár mailů jsme doladili detaily, dohodli se na předání a od včerejška mám doma perfektně sestavené PC. Domluva bezproblémová, všechno mi ochotně vysvětlil a jako bonusovku poladil domácí WiFi :) Teploty komponent a nehlučnost PC rovněž výborné.

Za mě určitě k doporučení.

Pro zajímavost, sestava zde: https://www.alfa.cz/basket.php?items=_1 ... D10140TW01
meera13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jimass 20. 7. 2018 15:59

Ahoj, i já se přidávám ke spokojeným zákazníkům mistra KineCzka. Se sestavou mi poradil i bez vidiny následného obchodu. Po odsouhlasení sestavy ji přivezl v nejbližším možném termínu a vše mi ukázal. Sestava je velmi tichá a šlape jako hodinky. Doporučuji všem. Hlavně těm, kteří chtějí spolehlivé a tiché pracovní PC.

Zde se můžete podívat na ten můj: https://www.zonerama.com/KineCZek/Album/4439714
jimass
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 23. 7. 2018 07:32

jimass:
Blahopřeji Ti k přijetí do luxusního klubu!
Moudrý člověk platí za kvalitu práce. KineCZek je naprostá špička v oboru.
Typický BFU kupuje nejlacinější křápy mezi houskami v supermarketu a pak řeší problémy. :-/
Python.p píše:Asi budu muset udělat agresivnější PR :hm :lol:

Buď sděl na rovinu, že zvládáš moravskoslezské zákazníky nebo piš příspěvky ve valašském nářečí. ;-)
KineCZek zvládá bez nadměrných nákladů na dopravu jen českou kotlinu.
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod KineCZek 23. 7. 2018 08:26

Vše je o domluvě, zvládám i Slovensko ;)
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru. DELID a dalsi upravy.
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod pullec 12. 2. 2019 09:18

Málem jsem udělal Tu chybu a koupil sestavu někde na Alze nebo podobně. Měl jsem kliku. Kamarád mi tuhle blbost rozmluvil a doporučil mi obrátit se na KineCZeka.

Vybral jsem si pouze kartu a procesor. Výběr ostatních komponentů jsem nechal na KineCZekovi (je vůbec legální takto skloňovat přezdívku?). Ten je vybral, hodil do košíku a já už jen objednal. Pohoda.

Po dodání všech komponent byla sestava hotová, otestovaná a dodaná do týdne. Předání proběhlo profesně a hlavně lidsky (slušně sme pokecali).

Sestava vypadá čistě – nikde nečóuhá nic, co nemusí. Šlape jak hodinky (takovej ten druh hodinek, kterej se pořizuje jako investice nebo odkaz pro budoucí pokolení) a tiše. Opravdu tiše. Zkoušel jsem 3Dmark Time Spy Extreme, pár her ve 4K na maximální detaily a slyšet je maximálně proudění vzduchu. Větráky nezavrní.

Pokud se na mistra obrátíte, rozhodně si nechte poradit ohledně chlazení. Budete odměněni symfonií ticha.

@KineCZek díky.
pullec
Kolemjdoucí

Předchozí stránka