Poděkování KineCZkovi za stavbu PC

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod motley 22. 6. 2016 11:52

Ad doporucene sestavy: asi kazdej by k tomu mel vyhrady, ale porad je to lepsi nez 90% hotovejch sestav nebo sestav co poradil kamos ajtak...:-)

Co se tyce ULN sestav, mam na mysli sestavy s ventilatorama za x tisic, taky jsem toho nazoru, ze je to vetsinou plytvani penezama a lidi vubec nepremysli nad tim kde ten pocitac budou mit.
motley
Junior

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 22. 6. 2016 11:53

Nekteri uzivatele jsou vazne k smichu. Nekomu chybi praxe, nekomu znalosti, jinemu nejspis i rozum.
Co je na tom nejsmutnejsi je to, ze tihle exoti maji rozmnozovaci organy a volebni pravo! :-/
Naposledy upravil loleCZeQ dne 22. 6. 2016 12:01, celkově upraveno 1
loleCZeQ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vuLva 22. 6. 2016 11:54

Komu se povede preskripnout kabel od zdroje klestema je ciste jeho dem*nce a nesikovnost. Tohle je trochu mimo.
vuLva
Junior

Odeslat příspěvekod lubokubo76 22. 6. 2016 12:17

Loleczek: nejaké fakty by neboli? Invektívy dokáže napísať aj najdebilnejší blb
lubokubo76
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 22. 6. 2016 12:21

Ale tak pánové ! Hádejte se v SZ nebo na smetišti.

BTW.: Lol: najdi si jinou práci když se v té současné nudíš.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 22. 6. 2016 12:30

Ale když oni tak dobře platí...
loleCZeQ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdama 22. 6. 2016 13:21

Já bych chtěl zase poděkovat za takové uživatele PC a zákazníky, kteří využívají tyto služby. Bez Vás bychom chcípli hlady. Děkuji ve jménu cechu Ajťáků.
Q9550 2.8 GHz @ 4 GHz, Asus Maximus II Formula, Case Thermaltake Armor LCS - Watter cooler, 4 GB RAM Kingston 1200MHz, nVidia 760GTX, Fortron Epsilon700w, SSD Kingstone 128GB System, 2.5 TB Data.
Zdama
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 6. 2016 15:10

Ale no tak Chlapci musíte se tu hádat jak malá Děcka ?? KineCZek dělá to co dělá a osobně si myslím že to dělá velmi dobře... Ačkoliv můžete se zeptat jednoho s mnoha KineCZkovo klientů... Přijde mi že mu jen závidíte... Než začnete někoho kritizovat tak si nejdříve položte otázku "co jsem dokázal já? " Myslím si že hodně z vás kritika po položení této otázky hodně rychle přejde.
anonymni

Odeslat příspěvekod rejca 22. 6. 2016 15:57

Šlo mi o to, že já sem taky necpu moje podnikání...

Přijde mi to tak nějak divné si přetvořit veřejně přístupné fórum nakladatele novin (a mediálního obsahu na internetu) ve své králoství, kde lanařím ovečky na kšeft.

Kdyby to takhle udělal každý, tak jak by to vypadalo? A proč to kvete jen v téhle části fóra?

Nepřijde mi to fér ke konkurenci ani k vlastníkovi fóra.
rejca
Junior

Odeslat příspěvekod cykloš 22. 6. 2016 16:38

Jako 15x v jednom příspěvku zmínit jedno jméno (dál jsem nepočítal) mi přijde celkem jako úlet.

A to hodnocení psané po několikáté jak podle šablony no nevím nevím.
cykloš
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loleCZeQ 22. 6. 2016 17:02

Vubec nemas tuseni, co pro tohle forum Kin udelal. Pokud mas problem s tim, ze se mu dari, tak je to jen Tvuj problem. Zamysli se a zacni neco delat, treba budes taky upesnej. Brecis tu na spatnym hrobe, kdyby to bylo jak rikas, vlastnik by uz davno zasahl.
loleCZeQ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiK 23. 6. 2016 00:14

To Sonnyxyz: Já tu bednu nevybíral a nemontoval jsem to. Já jen řešil vzniklé potíže. Maně si vzpomínám na jeden posudek v Chipu, kde byla firma chválena právě za kabely pod mb. Zřejmě si montér z toho vzal příklad.
A kablíky nejsou jen tlusté napájecí. V case jsou tlačítka, ledky, konektory.
MiK
Junior

Odeslat příspěvekod rejca 23. 6. 2016 06:32

loleCZeQ píše:Vubec nemas tuseni, co pro tohle forum Kin udelal. Pokud mas problem s tim, ze se mu dari, tak je to jen Tvuj problem. Zamysli se a zacni neco delat, treba budes taky upesnej. Brecis tu na spatnym hrobe, kdyby to bylo jak rikas, vlastnik by uz davno zasahl.


...
Naposledy upravil rejca dne 23. 6. 2016 07:37, celkově upraveno 1
rejca
Junior

Odeslat příspěvekod russo23 23. 6. 2016 06:48

podla motta ze uspech treba riadne potrestat .. {facepalm}

EDIT: velka skoda ze som nedal citovat kedze rejca nadomnou stihol zmazat koment o tom ako robi na financaku a ze by si mal na to posvietit ... :-!
russo23
Junior

Odeslat příspěvekod monikash 23. 6. 2016 08:10

Myslím, že jste zralí na OT nebo Smetiště.
A příště děkujte Kinovi a ostatním "skladatelům" v OS. ;-)
Sony RX100/7, A6600, A7R2, A7III

Moje cvaky najdete zde http://monikash.rajce.idnes.cz/
A videa tady https://www.youtube.com/@monikasindelkova1432/videos
monikash
Moderátorka
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků