Poděkování KineCZkovi za stavbu PC

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Python.p 16. 4. 2017 10:32

Někde tady je centrální vlákno...

BTW kult už je vytvořen několik let ;)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod meera13 26. 4. 2018 11:37

Zdravím Vás,

chtěl jsem pořídit novou case a po pročítání témat ohledně dotazů na sestavy PC jsem si dal dokupy vlastní sestavu a s tou jsem oslovil KineCZka. Během pár mailů jsme doladili detaily, dohodli se na předání a od včerejška mám doma perfektně sestavené PC. Domluva bezproblémová, všechno mi ochotně vysvětlil a jako bonusovku poladil domácí WiFi :) Teploty komponent a nehlučnost PC rovněž výborné.

Za mě určitě k doporučení.

Pro zajímavost, sestava zde: https://www.alfa.cz/basket.php?items=_1 ... D10140TW01
meera13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jimass 20. 7. 2018 15:59

Ahoj, i já se přidávám ke spokojeným zákazníkům mistra KineCzka. Se sestavou mi poradil i bez vidiny následného obchodu. Po odsouhlasení sestavy ji přivezl v nejbližším možném termínu a vše mi ukázal. Sestava je velmi tichá a šlape jako hodinky. Doporučuji všem. Hlavně těm, kteří chtějí spolehlivé a tiché pracovní PC.

Zde se můžete podívat na ten můj: https://www.zonerama.com/KineCZek/Album/4439714
jimass
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 23. 7. 2018 07:32

jimass:
Blahopřeji Ti k přijetí do luxusního klubu!
Moudrý člověk platí za kvalitu práce. KineCZek je naprostá špička v oboru.
Typický BFU kupuje nejlacinější křápy mezi houskami v supermarketu a pak řeší problémy. :-/
Python.p píše:Asi budu muset udělat agresivnější PR :hm :lol:

Buď sděl na rovinu, že zvládáš moravskoslezské zákazníky nebo piš příspěvky ve valašském nářečí. ;-)
KineCZek zvládá bez nadměrných nákladů na dopravu jen českou kotlinu.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 23. 7. 2018 08:26

Vše je o domluvě, zvládám i Slovensko ;)
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pullec 12. 2. 2019 09:18

Málem jsem udělal Tu chybu a koupil sestavu někde na Alze nebo podobně. Měl jsem kliku. Kamarád mi tuhle blbost rozmluvil a doporučil mi obrátit se na KineCZeka.

Vybral jsem si pouze kartu a procesor. Výběr ostatních komponentů jsem nechal na KineCZekovi (je vůbec legální takto skloňovat přezdívku?). Ten je vybral, hodil do košíku a já už jen objednal. Pohoda.

Po dodání všech komponent byla sestava hotová, otestovaná a dodaná do týdne. Předání proběhlo profesně a hlavně lidsky (slušně sme pokecali).

Sestava vypadá čistě – nikde nečóuhá nic, co nemusí. Šlape jak hodinky (takovej ten druh hodinek, kterej se pořizuje jako investice nebo odkaz pro budoucí pokolení) a tiše. Opravdu tiše. Zkoušel jsem 3Dmark Time Spy Extreme, pár her ve 4K na maximální detaily a slyšet je maximálně proudění vzduchu. Větráky nezavrní.

Pokud se na mistra obrátíte, rozhodně si nechte poradit ohledně chlazení. Budete odměněni symfonií ticha.

@KineCZek díky.
pullec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hobgoblin 21. 3. 2019 12:06

Jelikož jsem tu veřejně KineCzekovi nepoděkoval v době, kdy jsem si nechal od něho skládat PC, činím tak až teď (přestože se logicky nabízí poděkovat až po delší době, kdy se PC otestuje). Bezproblémová komunikace, vzorně odvedená práce, odladění, sestavené PC dovezené až domů. PC beží už přes 2 roky a za tu dobu s ním nebyl jediný problém. Čili tak můžu KineCZka na sestavení PC jednoznačně doporučit!
hobgoblin
Junior

Odeslat příspěvekod Dahar 27. 3. 2019 09:36

Zdravím všechny na fóru, chtěl bych tímto poděkovat KineCZkovi a doporučit všem aby využili jeho služby. Již jsem jeho služby využil podruhé a doufám, že tuto práci bude ještě dlouho dělat, protože tak ochotného člověka to se jen tak nevidí. Za ty dva roky co ho znám sem se na něho několikrát obrátil s dotazem, vždy mi odpověděl a na vše znal odpověd, na pc mi odvedl perfektní práci jak při skládání tak i podruhé při upgradu, je to opravdu odborník s velkým O.
Dahar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod juras73 22. 9. 2019 18:26

Ahoj všem, i já chci zde poděkovat KineCZkovi, za komplet řešení, které jsem hledal. Od návrhu, moje neustále dotazy, mistrovské sestavení, až po doručení a předvedení. Vše v domluveném termínu a s perfektním přístupem. Za sebe mohu jen doporučit! Díky Michale!
juras73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Houbovo 17. 10. 2019 21:56

Nebudu opakovat stokrát řečené, jenom dodám, že (pozor, následuje poezie) KineCZek je boreCZek.
Jako bonus mi během dvou minut zdiagnostikoval a opravil starý počítač, který občas padal do BSOD - bylo to primárně nešetrným sestavením a nataktováním od toho, co ho stavěl.
Jako negativum bych uvedl, že všechno ví a má vždy pravdu (bez ironie, možná teda jen s lehkou špetkou). Nehádejte se s ním. Je to zbytečné. V lepším případě se budete cítit jako blbec. V horším bude na vás i lehce nepříjemný až sarkastický.
Houbovo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karl-von-bahnhof 22. 11. 2019 20:29

Já sem docela vytížený člověk a i když bych si asi dokázal nějak splácat díky fórům a recenzím PC sám, už po 3. jsem využil služby KineCZka. Prostě jednoduchost a rychlý, přátelský přístup se počítá.
Stačí napsat email s částkou a zadáním. Velmi rychle následuje konzultace, upravíme cenu :-) doladíme komponenty a už to jede. Další konakt je po pár dnech ohledně předání, případně nějakého doladění komponent co nejsou na skladě apod. Přiveze, ozkouší, ukáže uvnitř, předvede testy, popíše co se dělalo a co dělat když něco .. , obdivujeme tichost PC (fakt na něj dáte ucho a neslšíte nic ani v plné zátěži, což se ze začátku zdá jako zbytečnost, ale při večerní práci je to balada), povyprávíme pár vtipů zasmějeme se a je hotovo.

Dřív jsem si počítače stavěl sám, ale pro polovičního laika je to tolik času, že mě to stojí daleko víc peněz a nervů, než si zaplatit odborníka. Navíc mám konzultaci a jistotu kvalitního železa, ze kterého jde maximum a ještě krásně tiché a vše se chladí. Většinou následuje i doladění periferií a rady např. ohledně UPS a to už jen na přátelské úrovni.

Prostě a jednoduše doporučuji pro každého, kdo chce utratit peníze za jistotu kvality, jednoduchost, rychlost velké ulečení práce.
Karl-von-bahnhof
Junior

Odeslat příspěvekod Trialek 3. 1. 2020 18:15

Ahoj všem,

tímto bych chtěl poděkovat KineCzekovi za pomoc s navržením a sestavením nového PC.

Přesně před rokem mi Kin pomohl, když jsem potřeboval nový počítač pro rodiče. Zde na fóru mi navrhl mini sestavu, která naprosto splňovala vše, co jsem si pro rodiče představoval. Komponenty jsem objednal s tím, že nechám PC sestavit v Alfě. V té době byl ale nedostatek procesorů Intel a termín dodání byl neznámý. Na tom se objednávka zasekla, a tak jsem napsal Kinovi, jestli bychom nevymysleli nějakou alternativu. K mému překvapení mi Kin odepsal, že má procesor k dispozici a ať mu zavolám. Byl tak hodný, že si po domluvě komponenty stáhl k sobě, PC sestavil, odladil a vzhledem k tomu, že se jednalo o mini krabičku, kde nehrozilo žádné poškození při dopravě, odeslal kurýrem ke mně domů. Byl jsem nadšený z jeho ochoty a celkového přístupu.

Když jsem se na začátku prosince rozhodl pro pořízení tentokrát nového stroje pro sebe, měl jsem jasno v tom, že se obrátím na Kina. Napsal jsem mu zprávu, zda by byl ochotný mi pomoct s návrhem a sestavením PC a on souhlasil.

Pak šlo všechno jako na drátkách. Kin mi navrhl dvě varianty, obě výkonově stejné, rozdíl v LN a ULN provedení. Nechal jsem to přes noc uležet a hned druhý den jsem objednal ULN variantu. Veškerá komunikace probíhala naprosto profesionálně, odpovědi na mé otázky přicházely většinou opravdu bleskově. Dodatečně jsem ještě řešil nákup dvou monitorů, s jejichž výběrem mi Kin také ochotně poradil.
Návrh sestavy jsme začali řešit 8. 12. a 18. 12. jsem měl PC doma.

Den před tím mi KineCZek volal, abychom si domluvili na druhý den čas dodání. Po vybalení jsem si prohlédl otevřený case a musím říct, že Kin odvedl při sestavení opravdu výbornou práci. Dokonalý cable management, čistý, funkční prostor…
Pak jsem PC zapnul a jen jsem koukal, jak je PC dokonale tiché. Jsem rád, že jsem se rozhodl pro ULN variantu. Počítač není vůbec slyšet, srovnatelné s vypnutým strojem. Kin mi ukázal výsledky testování, které prováděl, seznámil mě s dosaženými teplotami. Pustil na chvíli zátěžový test CPU a GPU, abych viděl teploty. Ochotně mi zodpověděl všechny dotazy. S Kinem jsme výborně popovídali, je to fajn chlapík.

Po více než dvou týdnech musím říct, že jsem z PC nadšený. Vše funguje, jak má, prostě super. Pokud uvažujete o pořízení nové sestavy, můžu KineCZeka jen doporučit. Takhle si představuji prvotřídní servis.

Díky Michale!

Tomáš
Trialek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 46Power 22. 1. 2020 12:16

Ahoj,

taky chci napsat par vet a podekovani pri sestaveni PC od KineCZka.
Po osmi letech jsem chtel komplet novy PC a uz dopredu jsem vedel, ze chci pomoct od Kina.

Jedna se o tuto sestavu:
https://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=932&t=1303860

Jak uz tady bylo kolikrat psano, tak Kin reaguje na dotazy opravdu rychle, takze se neni ceho bat. V mojem pripade jsem si jeste pak naporoucel nejake RGB do skrine, pak vymenu za pruhlednou cast, aby bylo vse pekne videt, zadny problem. S Kinem se da hlavne normalne popovidat o vsem moznem.
Pri predani ukaze ruzne benchmarky, pretaktovani a odpovi na dotazy. Co asi nejvic ocenuju, ze odevzdanim PC se na vas nevykasle a kdyz chcete, tak rad poradi, pomuze vse nastavi "na dalku" z domova. Takze az si budu kupovat dalsi SSD, tak vim, ze se na Kina muzu obratit kvuli klonovani a za to jsem moc rad. Pohled do pruhledne skrine je super a kabel managment je parada. PC neni vubec slyset a nekdy se pristihnu jak sedim a kocham se pohledem do skrine, max spokojenost. Jak rika: "Má nás opravdu hodně" :-)
Jeste jednou dekuji za super servis PANE a jsem rad, ze jsem te poznal.
46Power
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod joXfl 25. 1. 2020 11:53

Ahoj všem,

také se připojuji a chtěl bych tímto poděkovat KineCZkovi za stavbu PC. Stávají počítač, který jsem si stavěl sám dosluhuje a vzhledem k mé časové vytíženosti byla volba jasná, nechat si ho postavit. Po dlouhém sledování tohoto fóra jsem si vybral Kina a obrátil jsem na něj přes sz. První odpověď nenechala na sebe dlouho čekat. Po výměně pár emailů byl návrh sestavy hotov: https://www.alfa.cz/basket.php?items=_3 ... PO014BPD01

Po objednání a informaci, že jsou komponenty k vyzvednutí, si Kin vše vyzvedl a cca za týden přivezl hotový počítač ke mně domů. PC jsem zapojil, Kin jej pustil a já nic neslyšel. Už jsem si myslel, že pc neběží, ale pohled na monitor mně vyvedl z omylu. To jsem opravdu nečekal!

Kin vše ukázal, vysvětlil a pustil testy, ale ani přes zátěž nic nebylo slyšel. Zkoušel jsem vypnout zvuk na TV, ale i tak jsem slyšel jen lednici a pračku. Dodnes mám problém si na to zvyknout a furt kontroluji, že pc po spuštění běží.

Ještě jednou děkuji za dobře odvedou práci, je vidět, že Kin je profík, kterého mohu doporučit, ale i fajn člověk, se kterým dobře povídá o všem – trošku jsem se s Kinem zakecali :-)
joXfl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cmelik 25. 1. 2020 21:56

Hezký večer všem,
tak se přidávám s velkým díkem KineCZkovi za sestavení nového PC. Mnou vybrané komponenty řádně zrevidoval, samozřejmě k lepšímu, o vše se postaral (já seděl jen doma a občas napsal mail) a za pár dnů přivezl, přinesl až "do kuchyně", zapojil a řádně předvedl tu novou potvoru. Zvyklý na skříň plnou kabelů, čuměl jsem na tu prázdnotu jako jelen. A hlavně jsem nevěřil, že počítač opravdu jde neslyšet. Připojený externí disk je jediné, co teď slyším, i když zrovna počítač dostává záhul. A šlape jako hodinky. Pokud si někdo není schopen sestavit PC sám (jako já) a neví, na koho se s tím obrátit (a nechce riskovat, že dostane zprasenou sestavu), vřele doporučuji. Těch pár kaček za práci za ten klid fakt stojí. Jestli budu pořizovat ještě někdy další sestavu, je jasné, kdo ji bude dávat dohromady (bude-li se tomu ještě věnovat, samozřejmě). Hezký večer.
Cmelik
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků