LN, 35 000, herní pc

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Lamicka79 1. 11. 2016 23:52

POZADAVEK (NE)HLUCNOSTI: LN

UCEL PORIZENI SESTAVY: 70% hry(WoW, CoD, DS, XCOM), 25% internet, 5% filmy

FINANCNI LIMIT: 35 000

OPERACNI SYSTEM: Win 10(prosím o zahrnutí do ceny sestavy)

SESTAVITE SI PC SAMI?: Rád bych požádal někoho z místních odborníků

BUDETE TAKTOVAT? Nebráním se, ale pouze odborníkem(při sestavování PC)

MONITOR + JEHO ROZLISENI?: 24", 1920x1080, zahrnout do ceny sestavy

KUPUJETE I PERIFERIE, NEBO JEN HOLOU SKRIN?: Skříň + monitor

Dobrý den, po dlouhé době jsem se konečně rozhodl pro nový PC. Podle mého by uvedený rozpočet měl stačit na relativně slušný herní pc v LN provedení na hraní nových her ve FullHD(pokud se mýlím tak mě prosím vyveďte z omylu). Nevím zda má cenu uvádět konkrétní hry, protože je docela často střídám. Kromě hraní většinu času trávím na internetu, filmy/seriály sleduji jenom zřídka. O sestavení bych rád požádal nějakého odborníka(nejspíše KineCZek). Co se týče rozpočtu představoval bych si 5 000 na monitor a zbytek na bednu(v žádném případě není podmínkou). Děkuji za případné rady/návrhy a omlouvám se za případné nedostatky v mém příspěvku.
Lamicka79
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 2. 11. 2016 10:22

38 285,- Kč + 379,-

Vím že je to lehce přes, ale stojí to za to. Pokud je to moc, budeme muset použít místo GTX 1070, RX 480 :) Ale zase se dostaneme v pohodě na limit.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 2. 11. 2016 15:20

Takovy ideal rekneme vyjde na krasnych 40.440,- Kc vcetne FPP, tzn prenositelne, licence Windows 10.

Samozrejme to nestaci jen postavit ... k docileni Low Noise by se sestava musela i profesionalne odladit. To vylucuje stavbu eshopem a nahrava nam zde na foru.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lamicka79 2. 11. 2016 16:34

Děkuji za tak rychlou odezvu. Mírné navýšení rozpočtu by neměl být problém. Chtěl jsem se zeptat zda na FullHD hraní je potřeba GTX 1070(počítal jsem spíše s GTX 1060, která je výrazně levnější), respektive jestli rozdíl v ceně odpovídá i nárůstu výkonu. A ještě zda si KineCZek nespletl vlákno(cena je mírně vyšší a neobsahuje monitor).
Lamicka79
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 2. 11. 2016 17:18

Vis, jde hlavne o jednu vec. Pro fullHD je NYNI 1060 6GB zcela dostacujici. Ale uz nyni jsou hry, kde se 1060 ve fullHD citelne zadycha. A protoze PC nekupujeme na tyden, nybrz typicky jako investici na nekolik let dopredu, dovolil jsem si navrh, jaky jsem si dovolil.

Monitor doporucim 2470H od BenQ.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lamicka79 29. 11. 2016 15:37

Sestavu mám již nějaký čas doma a jelikož jsem jako již mnoho lidí využil služby KineCzka chtěl bych mu tímto poděkovat za návrh, stavbu, odladění a zodpovězení mých dotazů.

I když jsem plánoval menší investici nakonec sestava vypadá takto: https://www.alfa.cz/basket.php?items=_2 ... QV013D1H01

Mým požadavkem byl LN, ale kdyby občas nebyl slyšet HDD řekl bych že se jedná o HC-ULN.

PC je kvalitně postavené nikde žádný kabel opravdu radost pohledět. V případě zájmu fotogalerie zde: https://www.zonerama.com/KineCZek/Album/2395531

Ale asi nejdůležitější je přístup KineCzka k jeho zákazníkům. Při domluvě ohledně sestavy na všechny moje otázky odpověděl okamžitě(dokonce i o víkendu, v 0:30 :-)) )

Sestavu jsem měl doma za necelé dva týdny po objednání komponent. Samotné představení PC obsahovalo příručku o tom jak se o PC starat , ukázku výkonu a pokec nejen o PC :-))

Jestli budu někdy pořizovat nový stroj určitě znovu využiji jeho služby.

Opravdu všem doporučuji Kin je člověk na svém místě.
Lamicka79
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků