Herni masina do +- 40000Kc, LN

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod dudyss 27. 12. 2017 20:33

LN - budu na pc kažý den 10h
UCEL PORIZENI SESTAVY : 90% hry. 10% autocad (pubg na vysoke detaily atd)
FINANCNI LIMIT: 40k
Mám OS
Nemám monitor chci si koupit k sestave
kupuju holou skřín

https://www.czc.cz/192164,187659,185923 ... 02873/kody

Pozn : nevím si rady jestli je moudre si kupovat tuhle grafiku nebop postavi 1070ti od msi nebo az 1070 je to otazka par stovek max tisicovky mezi sebou dalsi otazka co procesor na pc chci hlavne hrát hry jako pubg a budoucní na dosti dobre detaily zdroj by snad měl stacit a otazka nevim co s monitorem jaky si k tehle sestave poridit co by byl v pohode ke grafice a pc skrin snad by mohla byt v pohode ?
dudyss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 27. 12. 2017 20:36

Where is the LN?
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dudyss 27. 12. 2017 21:01

to nwm to bych chtel pomoc prave trochu :D
dudyss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 29. 12. 2017 15:22

Pomuzeme ...

Nasadil jsem sestijadro s taktovanim (8600k), coz je pro dnesni hry asi ta nejidealnejsi volba. HyperThreading hry nevyuzivaji, vice nez ctyri jadra sice take ne, ale 8600k jde ve vetsine pripadu skvele taktovat a diky tomu jde o nej herni procesor.

Grafickou kartu volim novou 1070Ti, ktera vykonove nebude od 1080 daleko (zvlaste po pretaktovani) a financne nam trosicku odlehci ... precijen ke karte kupujeme jeste LowNoise chladic (Accelero Xtreme IV) a na nej jeste poradne ventilatory, nebot ty seriove za mnoho nestoji.

Co se tyce skrine, volim odhlucnenou R5 ... nejlepsi mozna volba pro LN sestavu cena/vykon/parametry.

Pameti jsem dal bile do designu k desce. Kdyby se priplatilo par korun na skrin s oknem, dalo by se osadit i PODSVICENI cele skrine ... vypada to pak luxusne, ale vzhledem k tomu, ze jsem uz tak trochu pres limit, jsem okno nedal a zminuji jej pouze jako option.

Procesoru by se dal doporucit DELID (ano, delam je) a sestave by sluselo profesionalni odladeni, aby to opravdu bylo LN. (Muzes brat jako nabidku ke stavbe z me strany.)

- - -

42.480,- Kc

- - -



Vyse uvedeny navrh je LOW NOISE sestava. Pro uplnou definici pojmu LOW NOISE viz: ODKAZ.

Pro dosazeni LOW NOISE (ne)hlucnosti vsak nestaci pouze vybrat vhodne komponenty. Klicovym faktorem pro dosazeni nizke urovne (ne)hlucnosti sestavy je odladeni hlucnosti, resp. tedy optimalizace otacek ventilatoru v zavislosti na teplotach komponent.

Dalsim faktem pak je 100% jistota neuspechu, pokud bychom uvazovali nad myslenkou nechat tuto sestavu skladat v eshopu. Sestavy s aftermarket chladici grafickych karet totiz eshopy sestavovat odmitaji, k cemuz maji hned nekolik rozumnych duvodu.


BTW: Pokud bys nepohrdnul, mohu Ti nabidnout svou osobni peci, tzn. sluzby ohledem sestaveni a odladeni. (Pokud bys chtel vedet vic => soukroma zprava.)
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků