Classic, 14 000Kč (bez grafiky), hry

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Python.p 8. 3. 2018 10:32

PUBG.

Už od dob Sandy se tvrdí, že jedinou cestou je více vláken, což jaksi není tak jednoduché, ale to tobě psát nemusím. ;)

Takže od dob Sandy Bridge Intel kraluje (možná i předtím, ale to jsem to tak nesledoval), když se podíváš na všelijaké herní testy, vymázneš z toho balast typu DD, Shitosovo doupě atd... Zjistíš jasně daná fakta. Krom pár her, hraje prim stále výkon na jedno jádro a v tom kraluje? Ano Intel.

Kdo tehdy koupil i7-2700k a hraje na tom hry, nemá do dnes moc důvodů měnit (co se týká her) jasný DDR4, M.2 atd ...

Taky bych rád aby AMD Intel dotáhnul a ceny šli dolů, ale bohužel.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dominikj3 8. 3. 2018 14:08

No já jsem tedy zásadně pro ten Intel. Někdo tady psal, že na něho nemám rozpočet. Kolik bych tedy měl mít rozpočet bez grafiky? Myslím si, že těch 15-16K je optimální a jde z toho sestavit hezký kousek. Jasně, že se lépe staví na 40-50K, ale bohůžel ... budu hrát na tom "blbý" Minecraft. A taky vidím, že moc někteří nerozlišují módovaný Minecraft od klasického. Módovaný = dodatky do hry, třeba v jednom módu je 1000 nových itemů a to tomu PC dá zabrat, jsou tam jiné krajiny, rudy a ten procesor musí fakt být na to připraven. Co vidím, tak většina lidí má ze streamerů apod. na Minecraft Intelos. A díky Pythone za ten návrh. Kdyby měl někdo nějaké další poznatky apod. sem s tim, budu rád :)

Díky moc.
dominikj3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karl8 8. 3. 2018 16:26

Intel kraluje v střední a výšší tříde procesorů, ale u tý nižší třídy bych si nebyl tak jistej
https://www.youtube.com/watch?v=-cEESU-sHCM
Karl8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 8. 3. 2018 16:32

Co to je voe za novou dobu? To se mám koukat na video? Abych viděl nějaký ušmudlaný neproporční grafy? Dnes už se klasické recenze nenosí?
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl8 9. 3. 2018 14:09

recenze super, ale myslim ze v dnesni dobe, kdy pro kazdyho sou dulezity hlavne fps ve hrach, ti muze takovyhle porovnani rict daleko vic, nez dalekosahla recenze se vsema technickejma parametrama, ktery ve vyslednu nenapovi o vykonu vubec nic
Karl8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 3. 2018 15:58

Pche... dobrá recenze je dobrá recenze.

Ale grafy ve videu? To jsem fakt nepochopil...
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 12. 3. 2018 10:54

Dobrou recenzi zadny youtube nenahradi - grafy je vhodne mit v kontextu, hromada recenzentu je tvori uz i interaktivni, ihned poznas, zda jsou nulove ci nenulove ... atd.

Kazdopadne. Byl jsem pres SZ pozadan o navrzeni nejake vlastni alternativy, tak se na to zkusim mrknout.

Z levnejsi casti spektra: 12.585,- Kc

a nebo s vyrazne vyssim vykonem (4x 4,6GHz lze v podstate garantovat) a zaroven i s potencialem k tissimu provozu diky lepsi regulaci ventilatoru: 15.815,- Kc

Druha varianta by byla jiste lepsi volbou, ale zalezi, jak je na tom tazatel s financemi. Hybrid mezi temi dvema konfiguracemi bych netvoril, nemelo by to smysl. Budto koupis zbytecne dobrou desku na slabsi procesor, nebo silny procesor na desku, do niz bych jej ja osobne nevlozil.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků