Herní PC, 25000kč, classic

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod hitman800 24. 3. 2018 20:58

Zdravím,

Chci si pořídit nové herní pc. Ne na úplně maximálně náročné hry, ale aby nějakou dobu výkonově držel krok a hned rychle nezestárl.

V odkazu jsou komponenty které jsem vybral, chci se zeptat zda je to kompatibilitou komponentů vhodné, nebo zda by byla nějaká lepší cenově přijatelná varianta.

Odkaz na sestavu: https://www.czc.cz/dk547h1mokjrcbcs8fo9vvnh4b/seznam

Pevný disk WD Blue EX - 1TB již vlastním stejně jako, operační systém win 10 home, velkou skřín s dobrým chazením, chladič na procesor, monitor LG Flatron M2380DF-PZ - LED monitor 23" a zdroj Corsair VS650, který je možná až moc výkonný ,ale měl jsem ho od kamaráda nový za dobrou cenu.
Aktuálně si chci pořídit prozatím pouze: základovou desku, procesor a operační pamět (kterou bych časem také přikoupil jednu na víc i s nějakým SSD diskem :-) ). Grafickou kartu využiji prozatím mou stávající nvidia gtx 960 1gb.
PC mám v plánu sestavit sám.
O taktování zájem nemám.

Předem děkuji za vaše rady. :-)
hitman800
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kaulik 26. 3. 2018 10:39

VS650 je špatný zdroj.. i když jsem teda novou verzi 2018 ještě neviděl, jestli tam něco závratně nezměnili..

Co znamená velká skříň s dobrým chlazení? 25 tisíc je na zbytek a už se nemusí počítat to co máš doma? Co si mám představit pod "aktuálně chci pořídit prozatím .... " ?
R7-5800x + NH-D14 | ASUS ROG STRIX B550-A GAMING | RAM 48GB@3200 | RX 6750 XT | RM550x | FD R4 | Transcend SSD370S 256GB | NVMe SSD EVO970 500GB
Kaulik
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hitman800 27. 3. 2018 15:06

Omlouvám se za nepřesnosti, moc sem si to po sobě nepřečetl.

Skřín už se mi tu podařilo najít na googlu je to sharkoon rebel 9 pro economy :-)
25 tisíc je cena co sem ochoten investovat do nového PC , do té ceny zapadá i pevný disk, a zdroj co mám doma, ale pokud je ten zdroj špatný tak bych koupil jiný. Chladič na procesor, monitor,skřín a win10 do té ceny nespadají. Aktuálně mám však dostupných jen něco kolem 11 tisíc, tak mám v první radě v plánu koupit procesor, základní desku a operační pamět i z toho důvodu, že v mém stávajícím pc odešla základní deska.
hitman800
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků