Nové PC do 5000 Kč = na web, filmy, fotky

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Kaulik 21. 4. 2018 13:44

minimálně dřív to zpoplatněné nebylo.. jestli se nic nezměnilo, mělo by to být pořád zdarma.

Pro jistotu to můžeš napsat do poznámky nebo zvolit Asrock desku, kterou jsem poslal v předchozím postu, ta by měla Kaby podporovat od prvního biosu.
R7-5800x + NH-D14 | ASUS ROG STRIX B550-A GAMING | RAM 48GB@3200 | RX 6750 XT | RM550x | FD R4 | Transcend SSD370S 256GB | NVMe SSD EVO970 500GB
Kaulik
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MrPierc 21. 4. 2018 17:38

Vzal jsem raději Asrick desku. Děkuji všem za rady a postřehy!
MrPierc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 22. 4. 2018 22:32

Mnou uvedena deska flashovat nepotrebuje. Ani za poplatek, ani bez poplatku. Staci ji proste koupit, zapojit a zapnout. Osobne vyzkouseno. A dokonce na Alfe je to i v popisu produktu uvedeno. (!) Tzn pokud CZC tvrdi opak, proste a jednoduse lze. Nebylo by to poprve...
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MrPierc 25. 4. 2018 21:40

Dávám sem zpětnou vazbu:

PC mám postavené a vše šlape jako hodinky. Windows 10 běží jako střela.
Komponenty jsem objednal u CZC a sestavil doma (nenechával jsem si sestavovat PC u CZC, protože jsem spěchal).


Na základní desce byl po rozbalení BIOS již na verzi 7.10. I kdyby tam byl ten první (1.10), tak Kaby Lake procesory má Revize 3.0 podporovat už od prvního Biosu 1.10. V balení základní desky potěšily 2ks sata datové kabely.

Ještě jednou děkuji za rady i za tip na MB.
MrPierc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 25. 4. 2018 22:16

Díky za zpětnou vazbu. Ať slouží!

M.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků