Herní PC / 45k / classic

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod wrc2006 17. 10. 2018 10:26

POZADAVEK (NE)HLUCNOSTI
Classic

UCEL PORIZENI SESTAVY
90 % Hraní her+ internet + kanc.

FINANCNI LIMIT
cca 45k

OPERACNI SYSTEM
W10 ebay nebo Bazoš :D

SESTAVITE SI PC SAMI?
Ne, nechám si doporučit nějakého odborníka nejlepe Plzeň a okolí ( čekám na SZ )

BUDETE TAKTOVAT?
Ne

MONITOR + JEHO ROZLISENI?
mám - FullHD Acer KG271Cbmidpx Gaming - LED monitor 27" 144Hz

KUPUJETE I PERIFERIE, NEBO JEN HOLOU SKRIN?
Jen skříň

Předem děkuji :tleskani

můj návrh https://www.alfa.cz/basket.php?items=_3 ... BE014C8C01

dle podobných setav z předešlých příspěvků - nevím jakou základní desku :hm
wrc2006
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 17. 10. 2018 11:43

S limitem 45k uz se da velmi slusne zakouzlit. Osobne bych byl pro RTX 2070 a 8600k, kterou muzes dostat az domu uz s DELIDem, s pretaktovanim ... kompletne odladenou bez jakychkoliv starosti.

Z390 desku nech spat - nic noveho Ti neprinese, jen vyhodis penize za nic. (Stejne to bylo Z170 versus Z270 ... jediny rozdil mezi nimi byl v cene, Z270 byla pouze drazsi a sestijadra do ni nesly.) Do Z370, pokud bys nekdy v budoucnosti citil potrebu upgradu, totiz pujde i nova i9 9900k zcela bez problemove.

- - -

44.708,- Kc

V navrhu je systemove SSD, herni SSD a disk na filmy. Jako celek to bude tiche, rychle, vylmi vykonne ... za mne naprosta pecka. Zmenil jsem jen procesor za vykonnejsi a taktovatelny, pameti za rychlejsi a levnejsi a jsme tam.

Jen u grafiky se par dnu bude muset pockat na naskladneni. Pokud bys ale mel zajem, mel bych jeji vykonnejsi sestricku ihned skladem k odberu: https://www.alfa.cz/product.php?eid=1051450060000004HX4
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wrc2006 17. 10. 2018 12:04

Josef
wrc2006
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků