Upgrade: I7, MB, RAM

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod The Shitman 9. 1. 2019 20:50

V rukách jsem ho neměl, z velkých chladičů osazuju buď SPC Grandis s výměnou ventilátorů a nebo rovnou Noctuu, ale v testech vycházel pěkně, nebál bych se ho. Nebo pak nějakou AIO vodu, ale nejsem zrovna fanoušek takových řešení.

Tu Z390-A bych považoval za minimum pod taktovanou i7, ne za nějakou super volbu. Plus počítej s tím, že ti alespoň zatím nebude chodit regulace Speedfanem, kterou teď asi od Kineczka máš udělanou, pokud to stavěl.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 9. 1. 2019 20:55

To určitě má.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejwid14 9. 1. 2019 22:00

Jo speedfan od Kina mám. Btw budu asi muset kupovat i novej OS, že? Mám OEM a asi by to chtělo i teplovodivou pastu či, kterou byste doporučili? Jinak jak byste to viděli vy @KineCZek a @The Shiftman? Jakou desku/ramky/chladič pro přetaktovanou i7 9700k na těch 5ghz bez delidu?
dejwid14
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 9. 1. 2019 22:36

Asrock 390 pro 4.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prof.j.v 10. 1. 2019 00:15

Nemusíš. Microsoft změny povoluje u OEM. V nejhorším to lze vyjednat po horké lince MS. I na OEM se dá vyměnit deska.
:)
prof.j.v
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků