kancelářský pc, 15tisíc, classic

Rady a tipy pro výběr počítačové sestavy (konfigurace, nekompatibilita)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod -jeffrey- 11. 4. 2019 09:33

Chtěl bych postavit kancelářsky pc do 15 tisíc včetně periférií( pouze monitor, myš, klávesnice). Do pc příjde win 10 ale ten již mám.
Práce na pc bude převážně office(word, excel), a na internetu. Šla by taková sestava?
https://www.czc.cz/dtodtis4toi2hbd7v04tfo0i08/seznam
-jeffrey-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 11. 4. 2019 09:53

"Nadupane" PC s 16GB RAM na Office a k tomu nejlevnejsi TN monitor, nejlevnejsi klavesnici a mys a jen HDD? Uzivatel te nejak *****? :)
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 11. 4. 2019 09:57

Dovolim si oponovat, protoze ctyri jadra a 16GB RAM jsou na kancelar jako kanon na vrabce. Naproti tomu do monitoru se budes v kancelari divat porad, tam by to chtelo pritlacit. Posledni, co chces, je mzourat 8h denne do mikroskopicke obrazovky pochybnych kvalit.

Take u klavesnice a mysi jsem zvolil alespon trochu ergonomicky set namisto toho nejlevnejsiho trzne dostupneho. I zde mi prijde, ze neni spravne misto k setreni.

No a jako posledni bod si nechavam uloziste. Doba plotnova uz je nejakych deset roku za nami. Dvoujadro s SSD bude na kancelarskou cinnost vzdycky a ve vsem rychlejsi, nez ctyrjadro s plotnou, to je holy fakt.

- - -

15.012,- Kc


... a jako bonus bude tahle sestava +/- na LOW NOISE urovni, protoze tam neni plotna.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -jeffrey- 11. 4. 2019 10:07

Díky :) Nějak extra se v tom nevyznám a tak je přeci jen lepší nechat si poradit někým, kod má zkušenosti. Ještě jednou díky :)
-jeffrey-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 11. 4. 2019 10:24

Rado se stalo, pane.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků