Thermaltake The Tower 900 - co do ní?

Skříně a zdroje, úpravy počítačových skříní, chlazení, odhlučnění

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod polda 5. 12. 2018 16:49

Co taková hra Pipeline by nestačila?
polda
Junior

Odeslat příspěvekod danton 6. 12. 2018 14:32

Zatím...
...jdu škrábat brambory.
danton
Junior

Odeslat příspěvekod prof.j.v 8. 12. 2018 07:11

Určitě ne. Procesor mám stejný, ale do téhle skříně bych určitě koupil opletené kabely na míru a dle tvého výběru barvy. Další nesmysl je použité SSD. Je malé a cenově velice nevýhodné. Konkurence má 4x vyšší kapacitu, 2x vyšší rychlossti a cena je přitom jen o trochu vyšší.

Další chybou začátečníků je, že kupují již zkompletované vodní chlazení, ale vždy je lepší se o tom poradit než vzít narychlo tohle. Použitá deska je v pohodě, ale pokud tam chceš něco vyloženě na vzhled koukl bych se i na jiné desky, které mají lepší vzhled a funkčnost.

Přijde mi to uspěchané. Doporučil bych se poradit nejprve s někým, kdo má nějakké zkušenosti s vodním chlazením než tohle na rychlo vybrat.

Jako celek ti to samozřejmě fungovat bude, ale jde to lépe a efektivněji a hlavně tohle nechceš uspěchat a pak třeba litovat.
Ti, kteří by se vzdali základní svobody, aby získali trochu dočasné bezpečnosti, si nezaslouží ani svobodu, ani bezpečnost.
prof.j.v
Junior

Odeslat příspěvekod danton 8. 12. 2018 21:11

To máš pravdu. To je návrh czc.cz techniků. Abych se měl od čeho odpíchnout. Procesor mám co nepoužívám i7-8700K. Disk taky Samsung 750 EVO 250GB.
Co se týče někoho kdo se vyzná ve vodním, tak toho nemám,
Zatím...
...jdu škrábat brambory.
danton
Junior

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor