Ukážte Vaše PC - foto

Skříně a zdroje, úpravy počítačových skříní, chlazení, odhlučnění

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Ste spokojný s vzhľadom Vášho PC?
áno, páči sa mi a nič už nezmením 144 %  32%  [ 144 ]
čiastočne, ale plánujem ešte pár zmien 132 %  29%  [ 132 ]
nie, no v dohľadnej dobe s tým niečo urobím 67 %  15%  [ 67 ]
je mi to jedno a ostatných to nezaujíma 103 %  23%  [ 103 ]
Celkem hlasů : 446

Odeslat příspěvekod rookie 12. 4. 2018 09:09

Python.p: co si neprecitam?
rookie
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 12. 4. 2018 09:49

Pokud ses ptal na otacky v idle, tak ty jsou 200rpm na vsem.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar



Odeslat příspěvekod BLIzZard--cz 13. 4. 2018 14:34

Jsem ani nevěděl, že je to tvůj PC Kine :D ty a modré osvětlení v průhledné skříni? Něco mi uniklo :D
AMD RYZEN 7 7800X3D | ASUS TUF B650-PLUS | GIGABYTE RTX 4080 EAGLE 16GB @ 2820/23400MHz | Kingston FURY 32GB @ 6000MHz, CL30 | KC3000 | Corsair HX1000 | be quiet! PB 500 FX | OLED 240 Hz QHD 27 LG Display
A6 3.0 BiTDI, 313 koní, 650 Nm, 0-100 za 5,1s
BLIzZard--cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 13. 4. 2018 14:45

Dá se vypnout. 8-P
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vuLva 13. 4. 2018 20:31

Pěkný. :-)

Slušel by tomu černej Phanteks PH-TC14PE.

BTW neměl si náhodou připravenou do buildu Z370 APEX?
vuLva
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 13. 4. 2018 21:13

Tu jsem střelil. Nemůžu být tak rozežranej. :D
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vuLva 14. 4. 2018 10:36

To by mě asi pak mrzelo. :D

Taky plánuji upgrade a tak trochu pokukuju i po Z370 Taichi. Podle QVL by měla zvládnout 4266 Trident Z.

Otázkou je, jestli na ni pojede SF. Na Extreme4 vím, že jede.

Nezkoušel si na STRIX-F 4000+ RAM?
vuLva
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 14. 4. 2018 11:14

Mam Strix - E (ale rozdil je jenom wifi a BT) ... 4000 jsou pro mne uspokojiva frekvence.


Testoval jsem svuj CPU na APEXu a na -E a zjistil, ze sice bych se dostal o 100MHz dal, ovsem za cenu takoveho navyseni spotreby, ze bych prisel o ULN. Na stavajici frekvenci APEX nijak lepsi nebyl (cti: k zadnemu podstatnemu snizeni napeti pri zachovani stability nedoslo), takze volba co si nechat a co poslat dal byla naprosto jasna.

Jasne, wifi ani BT nepouzivam, ani jsem nevybalil antenky, ale az se to jednou bude prodavat, je lepsi to tam mit. (V porizovaci cene mezi F a E byl pro mne v tu chvili rozdil 177Kc ... tzn volba byla predem jasna.)
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vuLva 14. 4. 2018 17:30

Díky, to jsem potřeboval vědět. :-) APEX je fakt pro nadšence.

Kvůli RAM mě to táhne zatím víc k ASRocku. Když už je budu mít, tak chci tu rychlost využít celou. Ono se taky může stát, že to nepojede. No uvidíme.

Jinak fakt to D15 s jedním ventilátorem uchladí na 650rpm? Seš fakt kouzelník.
vuLva
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 14. 4. 2018 18:35

Můžu nahrát video.

Procesor jsem si osobně binoval. Ale čekal bys to jinak? 8-P
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 14. 4. 2018 19:59

Delid, SPC grandis a 20 stupňů dolů. Takže u lepšího kousků s D15 teoreticky i pasivně, ale muselo by se jít po voltazi a ne maximálním taktu + trošku větší průvan ve skříni.

Podobně jsem chladil FXko, se kterým si Coffe po OC nemá co vyčítat, co se týče spotřeby.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vuLva 14. 4. 2018 20:18

Klidně můžeš, rád se podívám. :-)

Čekal jsem, že budeš mít dobrý zdroje. :D

Tak ASRock padá. Čím větší OC, tím větší EMI rušení do sluchátek a repro. Prej to leze i přes USB porty. Vezmu STRIX-F.

Co tam máš za RAM? Corsair Dominator 4000MHz (CMD16GX4M2E4000C19)?

Python: Delid si samozřejmě udělám pokud nebudu mít vyloženě špatnej kus kde by to nemělo cenu. Přední ventilátor bude muset pryč tak jako tak kvůli RAM.
vuLva
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 15. 4. 2018 11:28

Jo, přesně tyhle. Fany jsou Chromax. Pod IHS, nad IHS i na Raijinteku je me2d. (ThermalGrizzly Conductonaut). Dělám vždycky obě strany, ovšem ultra tenký film. Extra důležité je spojit na první dobrou a nehýbat. Tzn CPU zpět pouzdřím. Mám na to speciální přípravek, kam dáš originál a po 12h vytáhneš hotový upravený, se kterým už můžeš dělat cokoliv je libo. Házet, hrát fotbal ...

Horší je to u grafiky, trefit to na první dobrou. Me2d je vodivý a okolo GPU je spousta SMD potvor, které jen čekají na Tvojí chybu, aby si mohly zasyčet...

Co do zvuku, už roky vedu zvuk přes HDMI a hraju přes reciever. Max spokojenost.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků