Ukážte Vaše PC - foto

Skříně a zdroje, úpravy počítačových skříní, chlazení, odhlučnění

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Ste spokojný s vzhľadom Vášho PC?
áno, páči sa mi a nič už nezmením 144 %  32%  [ 144 ]
čiastočne, ale plánujem ešte pár zmien 132 %  29%  [ 132 ]
nie, no v dohľadnej dobe s tým niečo urobím 67 %  15%  [ 67 ]
je mi to jedno a ostatných to nezaujíma 103 %  23%  [ 103 ]
Celkem hlasů : 446

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 9. 2018 20:26

Tož tohle by mě teda taky zajímalo...
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 9. 9. 2018 21:37

Smazat zprávu
Zpráva byla autorem smazána dříve, než vám byla doručena.
od prof.j.v v 09 zář 2018 21:06


Obsah té zprávy mne velice zajímá.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prof.j.v 9. 9. 2018 22:47

Já svou zprávu poslal. Byla obsáhlá a obsahovala veškeré informace. Od financí až po finální cenu.
:)
prof.j.v
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 9. 2018 22:52

Ale asi si ji omylem smazal... :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prof.j.v 9. 9. 2018 22:53

Tak už vím. Ta zpráva se automaticky maže. Jsem přihlášen na browseru notebooku z práce, Jsem zaměstnanec BIS a veškerá komunikace se automaticky maže po 5 minutách. Takže je dost možný, že po odeslání se smaže. Holt zabezpečení, které já neovlivním. Jedině se přihlašovat na jiném browseru.

I tak si myslím, že nedošlo kvůli tomuhle na dohodnutí kdy jsem zprávu od KineZCek nepřijal.
:)
prof.j.v
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 9. 2018 23:46

Mě a myslím, že i Kinovi jde o to kdo se vydává za jeho kolegu.

A vím o lidech co byly u BIS a když tam byly, tak by těžko řekli, že tam dělají....
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chipoun 10. 9. 2018 05:20

prof.j.v píše:Tak už vím. Ta zpráva se automaticky maže. Jsem přihlášen na browseru notebooku z práce, Jsem zaměstnanec BIS a veškerá komunikace se automaticky maže po 5 minutách. Takže je dost možný, že po odeslání se smaže. Holt zabezpečení, které já neovlivním. Jedině se přihlašovat na jiném browseru.

I tak si myslím, že nedošlo kvůli tomuhle na dohodnutí kdy jsem zprávu od KineZCek nepřijal.


Ten prohlížeč má AI? To jsi provalil dost tajnou informaci, že má BIS umělou inteligenci.

Nevím jak jinak by sám po 5ti minutách šel na forum, zapl si zprávy a smazal ji. Proč po 5ti minutách nemaže i příspěvky v tomto vlákně?
Chipoun
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod satikcz 10. 9. 2018 13:58

prof.j.v píše:Tak už vím. Ta zpráva se automaticky maže. Jsem přihlášen na browseru notebooku z práce, Jsem zaměstnanec BIS a veškerá komunikace se automaticky maže po 5 minutách. Takže je dost možný, že po odeslání se smaže. Holt zabezpečení, které já neovlivním. Jedině se přihlašovat na jiném browseru.

Pobavilo :D :D :D
3x AOC AG271QG (2560x1440, IPS, 165Hz, GSync), ASUS Strix RTX3090 OC, Intel Core i7 8700K@5GHz+EKWB L360, ASUS Maximus X, 32GB G.SKILL TridentZ@3466 MHz, ADATA SX8200 2TB + 1TB + Crucial BX 500 GB + Kingston UV400 1TB, Seasonic P-860 Platinum, FD Define S
satikcz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 10. 9. 2018 14:30

+1
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod niemand- 11. 9. 2018 16:19

Já byl vždycky ujetej na divný věci... takže když jsem tu bednu zahlédl náhodou v e-shopu, tak jsem prostě neodolal :mrgreen:

Obrázek

Obrázek

Ale chtělo by to asi lepší foťák >.>
All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.

A car isn't an object, or something you own... it's a part of you!
niemand-
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prof.j.v 19. 9. 2018 07:33

Já nakonec koupil druhou GTX 1080 do SLI a pokud to bude možné tak bych pak udělal upgrade na nějakou RTX 2080ti popřípadě na RTX 3090. Ještě uvidím. Hry šlapou zatím v pohodě.
:)
prof.j.v
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 19. 9. 2018 10:47

Rychle číst, než to BISka smázne...
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 19. 9. 2018 13:12

:D BIS Tě vidí!
to niemand:
A co ty větráky CPU a GPU, jejich ložiska, nejsem na toto zrovna odborník, ale tuším, že je lepší vertikální nebo horizontální poloha...a lapač prachu to bude taky dobrý celkově, nechtěl bych to čistit.
Neříkám, že je to nějaký hnus, to ne.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prof.j.v 19. 9. 2018 19:53

Mažou se pouze zprávy je tam limit nastavení a ten já neovlivním.

tel do práce BIS https://www.bis.cz/agenti/ 731226442. Ještě stále chci koupit větší skríň od fractal a celé to tam dát. Já na to nemam čas. Nepište mi do zpráv prosím. Děkuji.
:)
prof.j.v
Junior

Odeslat příspěvekod niemand- 20. 9. 2018 21:49

mmmjack píše::D BIS Tě vidí!
to niemand:
A co ty větráky CPU a GPU, jejich ložiska, nejsem na toto zrovna odborník, ale tuším, že je lepší vertikální nebo horizontální poloha...a lapač prachu to bude taky dobrý celkově, nechtěl bych to čistit.
Neříkám, že je to nějaký hnus, to ne.


Jestli budou ložiska trpět nějak víc, nedokážu posoudit, zkušenosti s tím nemám a bednu mám od května, takže nevim.

Čištění pc jsem dělal pravidelně cca 3x do roka i u staré bedny (HAF 922), profouknu to stlačeným vzduchem, chladič CPU kompresorem, trošku vyčistim vnitřek bedny a je to ok. Nemám rád nepořádek, takže čistim pravidelně i noťas a cca 2x do roka rozeberu klávesnici, umeju a zase složim :D Takže v tomhle mi ta bedna moc práce nepřidělá.

Jen je trochu nepraktická na převážení, v listopadu se chystám na lanku a budu to muset do auta naskládat tak nějak abych nepoškrábal sklo a vzhledem ke stavu silnici v okolí to asi budu muset zabalit do bublinkový folie, 10x omotat a jet 20km/h :D
All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.

A car isn't an object, or something you own... it's a part of you!
niemand-
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků