Výběr potřebného zdroje řešte POUZE zde!

Skříně a zdroje, úpravy počítačových skříní, chlazení, odhlučnění

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod polda 22. 11. 2016 11:52

Jestli si vyrazil s Velorexem na dálnici ,to už je jen tvoje rozhodnutí.
polda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasar 22. 11. 2016 14:52

@dockalacek Už jsi s dodatečným upravováním skončil, nebo mám počkat s reakcí do verze číslo 7?

Šokujete, opět za to může kolektivně celé fórum, až když testy nesplní požadovanou kvantitu šmejdů, nejsou dobré a musí se udělat norma, která reviduje normu zdrojů, aby jich prošel žádoucí počet. Podoba s programem feministek čistě náhodná. Vy jste asi tak upřímný, jako Michal Hašek ... ten, co nikdy nebyl u Zemana. Na Voldemorta to tentokrát nesvedete. Abych zabránil dalšímu rozmáznutí, začal jsem prohledávat Voldemortovské rady a napočítal jsem několik levných Seasonic OEM, zbytek této značky jsou 2ks Seasonic M a zbývající většinu tvoří Seasonic G, X a P, Enermax Platimax, Liberty, Modu a Pro 82/87+. O to komičtěji působí reakce ve světle znovuobjevené minulosti, kdy se snažíte protlačit (promiňte ušetřit) nekvalitní (ten, co by testy neprošel) a Voldemort, Black, Kineczek a dokonce i DigitalDoom (Stach) s dalšími prosazují Enermax Modu, nebo Pro 82/87+. Být tebou, začal bych editovat ... večer si tě řádně vychutnám, protože to chce další úpravu filtru, který prohledá všechny (problém jsou chyby) Kineczekovi doporučení.

Mezitím, opatrně. Když se sejdou blížící se svátky, hromady cukroví a pms, tak byste jako začátečnice nemusel dopadnout dobře.
Sasar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Shitman 22. 11. 2016 17:05

Stejně, jako si nekoupím v hypermarketu super levnej jogurt za 3,90, nekoupím si levnej zdroj za pár korun. Stejně jako levnej jogurt neviděl mléko ani na obrázku, tyhle "zdroje problémů" nikdy neviděly kvalitní kondenzátor, nebo jakoukoli další klíčovou komponentu.

Zkrátka... za kvalitu se platí v každém odvětví a i když se jogurtu za 4 kačky asi najím, nejen že si nepochutnám, ale je slušná šance, že se z toho dřív nebo později i poseru.
The Shitman
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sayason 30. 11. 2016 17:34

Zdravim pánové měnim ve svém pc grafiku za výkonější kousek a k tomu budu potřebovat new zdroj a po tom co jsem viděl co předvedl Aprox a násldně Zalman u bráchy v pc v podobě indiánských kouřových signálů jsem přehodnotil investiční limit z 1000,-Kč na 2000,-Kč a rád bych radu zejména od mistra Behemota

sestava je AM FX-4300 95 TDP, grafika tam přijde Asus strix rx 470 která by měla mít 120 TDP zbytek už je 8 gb ram a 1 sata disk....jestli dobře počítám sestava by měla jet v zátěží 250 max 300 W ...do budoucna plánuju jen jeden upgrade procesu a to ZEN (jestli teda za to bude stát) a nepočítám že by žral jak současnej procák spíš mín.... a otázka je co tam dát jestli 500w 550 W nebo i 450W strop je 2k přes to nejede vlak...

jako nejlevnější varianta mě napadla:
-Forton Hydro 500

a alternativa o200kč dražší:
-Corsair CX Series CX550M 550W
-CoolerMaster GM Series 550W

případně kdyby stačilo 450
-Forton Hydro X 450

a ještě jsem si všiml jednoho GOLDa ale jen dva roky záruka mě děsí stejně jako značka
-evolveo-g550-550w
Sayason
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Behemot2077 30. 11. 2016 21:20

Za dvojku mám něco skladem (silverstone myslim), jediná nevýhoda je záruka pouze 2 roky :D Ale zas je to lepší než asi všechny zmíněné…
Behemot<at>jabber.cz

Špičkové elektrolytické kondenzátory a jiné součástky, akumulátory, baterie, repasované monitory, UPS, sestavy aj. Elektromontáže silnoproud, slaboproud.
Behemot2077
Junior

Odeslat příspěvekod Sayason 30. 11. 2016 22:04

A o jakej zdroj by se přesně mělo jednat? a jestli planujete Black friday :D .......no pročítal jsem forum celý odpoledne a ve výsledku je vše nahovno krom RMx jak tak čtu :D

no to GM vychazelo dle komentu nejlip a maj ho v akci za 1800 na czc pokud je k tomu nějaka lepší alternativa za stejný peníze a z dlouhou zarukou tak by to bodlo
Sayason
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Behemot2077 30. 11. 2016 22:29

No jak řikám, u mě 2 roky.
Behemot<at>jabber.cz

Špičkové elektrolytické kondenzátory a jiné součástky, akumulátory, baterie, repasované monitory, UPS, sestavy aj. Elektromontáže silnoproud, slaboproud.
Behemot2077
Junior

Odeslat příspěvekod zonal 1. 12. 2016 20:36

Zdravím. Ako je to so bzučaním cievok u RMx?
Mal som na vyskúšanie Evga GQ650 a tam bzučala cievka aj bez záťaže pri pasívnom režime. Predtým som mal Seasonic S12G, v ktorom tiež cvrlikali cievky, ale trochu príjemnejšie. Pri predchádzajúcuch zdrojoch Seasonic SS-500ET F3 (pracuje už 8 rokov) a S12II 620 (odišiel na studený spoj) žiadny zvukový doprovod nepozoroval.
Naposledy upravil zonal dne 1. 12. 2016 20:40, celkově upraveno 1
zonal
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 1. 12. 2016 20:39

RMx to nedelavaji. Zatim co to tu psal borec, delala mu to grafika, druhemu deska.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod juh0o 2. 12. 2016 07:12

Ahojte, mám otázku ohľadne môjho cca rok starého Corsair CX430. Chcem sa opýtať ako je tento zdroj na tom s kvalitou ventilátora nakoľko som sa snažil znížiť si hlučnosť PC na minimum a najväčší hluk vydáva práve tento ventilátor.

Dokonca mám pocit, že začal aj trochu pískať. Viem, že je to low end a pri výbere som dosť šetril keďže som mal i3 6100 a išiel som na integrovanej grafike, ale dostal som sa k GTX 760 MSI Gaming s ktorou som veľmi spokojný a k môjmu hraniu 2hod za týždeň mi stačí. Preto sa teda obávam či to na zdroj nieje už veľa. Rátal som si spotrebu zostavy a k 400W sa to nepriblížilo ani pri dlhodobej záťaži čo u mňa neprichádza veľmi v úvahu keďže viac menej pozerám filmy a túlam sa po nete. Ventilátory mám CM Hyper 103 na procesore 2x Arctic F12 na cca 650rpm a jeden pomaly sa točiaci Zalman ktorý bol pri skrinke R1. Disky sú SSD EVO 256GB a nejaký SSHD v rámčeku z notebooku 1TB.

Ďakujem za rady či kúpiť zdroj nový (prosím o odporučenie tichý + možno modulárny keď už) alebo si to skúsiť nevšímať (neviem či sa mi to podarí dosť mi to vadí :) ) alebo ho skúsiť poslať na reklamáciu (zdroj ale funguje PC nezamŕza ani sa nereštartuje) keďže ho nemám ani rok. Pekný deň.
Victus by HP RTX 3060 i7 11800H 16GB DDR4
juh0o
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 2. 12. 2016 08:48

Zkus reklamaci a pak napiš kolik máš peněz na nový.
polda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MikeVicha 10. 12. 2016 21:49

zdravím všechny, potřeboval bych pro jedno PC náhradu starého zdroje LC POWER LC6550GP-v2.0 550W, co mi prosím doporučujete? V PC je Nvidia gtx960, Intel Core I2500K, 16GB RAM, 1xSSD a tři klasické HDD plus DVD mechanika.
Naposledy upravil MikeVicha dne 11. 12. 2016 07:52, celkově upraveno 2
MikeVicha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Behemot2077 10. 12. 2016 22:17

co rozpočet
Behemot<at>jabber.cz

Špičkové elektrolytické kondenzátory a jiné součástky, akumulátory, baterie, repasované monitory, UPS, sestavy aj. Elektromontáže silnoproud, slaboproud.
Behemot2077
Junior

Odeslat příspěvekod MikeVicha 11. 12. 2016 07:54

rozpočet ideálně 2000, max. 3000 pokud by to bylo nutné, zdroj je samozřejmě základ, to je jasné...
docela mě zaujal tento https://www.alza.cz/evga-650-gq-power-supply-d4201732.htm nebo https://www.alza.cz/evga-supernova-550-g2-d3026461.htm, ale rád si nechám doporučit jakýkoliv vhodný
MikeVicha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pointops 11. 12. 2016 11:19

G2 ok, ale RM550x za stejné peníze lepší. Měl by mít 10 let záruku, u obchodníků dneska koukám ale mnozí jen 5, SoftCom a Mironet 7, někde dokonce 2.
p\o.
pointops
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků