Výběr potřebného zdroje řešte POUZE zde!

Skříně a zdroje, úpravy počítačových skříní, chlazení, odhlučnění

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod alke 26. 2. 2017 11:40

Python.p píše:Proč ne ten SeaSonic? Protože je starý?

no,říkal jsem si,že holt něco s novější elektronikou.ale v tomhle nižším segmentu zdrojů je to s kvalitou bída.g-360 beru v potaz.pamatuju,že tady se kdysi dost doporučoval.
alke
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 26. 2. 2017 13:29

Nový neznamená rovnou lepší..... přijde mi že v IT je to poslední dobou přesně naopak.

On ten zdroj je furt super, jen nová revize je hlučnější.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Behemot2077 26. 2. 2017 13:46

No to mi povídej ty kokso. Sem se právě dozvěděl, že když v CM GM šroub zaleze až do desky, protože k tomu blbci dají dlouhý šrouby a desku moc blízko závitu, tak to je vlastně chyba CM, ne výrobce (CWT), protože ten testuje jenom že to funguje na zátěži, to si prej musí hlídat zákazník. Neschopnost na všech stranách, to jako ten co to navrhuje celý (což je rozhodně člověk z CWT) neví, nač je závit? Na vokrasu asi ne, že jo, to snad nemusej zkoušet, kouknu a vidím že je něco blbě… :roll:

Chybí tady smajllík na facepalm.

A G-360 byl hlučnej vždycky.
Behemot<at>jabber.cz

Špičkové elektrolytické kondenzátory a jiné součástky, akumulátory, baterie, repasované monitory, UPS, sestavy aj. Elektromontáže silnoproud, slaboproud.
Behemot2077
Junior

Odeslat příspěvekod alke 26. 2. 2017 15:01

Python.p píše:Nový neznamená rovnou lepší..... přijde mi že v IT je to poslední dobou přesně naopak.

to máš rozhodně pravdu.
mě jen vadí,jak výrobci zanedbávaj kvalitou tenhle nízkej segment(3XX W).a když se podívám na alfu na nejprodávanější v tý kategorii,no ....
alke
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 27. 2. 2017 10:14

[OT]
Perfektní postřeh:
Python.p píše:Nový neznamená rovnou lepší..... přijde mi že v IT je to poslední dobou přesně naopak.

Každý BFU nakupuje podle ceny, ne podle kvality.
Aby výrobce mohl katovat kosty => vyrábět cenově konkurenceschopný hw, musí ošidit kvalitu.
Žádný výrobce se neuživí výrobou pár ks kvalitního špičkového (= dražšího) hw pro nadšence.
Miliony prodaných ks tvoří obrat.
Čím horší kvalita hw => tím dřív se porouchá.
Pokud náhodou ne -> nastupuje kur-vítko.
A kola ekonomiky se točí čím dál rychleji... ;-)
[/OT]
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 27. 2. 2017 10:43

SeaSonic SFX + vytisknout přechodku na ATX.

Behemot2077: tady nějaké radil, já si je z hlavy nepamatuji....
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Behemot2077 27. 2. 2017 10:47

Vo čem je řeč?
Behemot<at>jabber.cz

Špičkové elektrolytické kondenzátory a jiné součástky, akumulátory, baterie, repasované monitory, UPS, sestavy aj. Elektromontáže silnoproud, slaboproud.
Behemot2077
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 27. 2. 2017 10:49

Semi-pasivní PSU od SeaSonicu, gold, SFX...

Nebo to bylo jen do SZ :hm
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Behemot2077 27. 2. 2017 10:59

O SFX nic nevím, tady se řešilo ATX kolem 300 W, ne?
Behemot<at>jabber.cz

Špičkové elektrolytické kondenzátory a jiné součástky, akumulátory, baterie, repasované monitory, UPS, sestavy aj. Elektromontáže silnoproud, slaboproud.
Behemot2077
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 27. 2. 2017 11:04

Jojo, ale vím že jsem s tebou řešil taky slabej zdroj a ty jsi mi poradil nejakej SeaSonic, zlatej a semi-pasivní ale jen byl SFX nebo TFX. Což v dnešní době 3D tisku je malinkatej problém.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adam04 15. 3. 2017 20:29

Dobrý den, hledám zdroj na sestavu který by byl do 1500 kč
sestava:
FTA2 gtx 1060 6gb oc
i5 7400
HyperX FURY Black Series 8 GB
seagate barracuda 1tb
msi b250 mortar
Rozhoduji se mezi Evga 500b a be quiet! SYSTEM POWER 8 500W
Děkuji
adam04
Junior

Odeslat příspěvekod Behemot2077 15. 3. 2017 21:16

Není to žádná hitparáda ani jeden…

Nebyl by zájem o vylepšenej CX550M?
Behemot<at>jabber.cz

Špičkové elektrolytické kondenzátory a jiné součástky, akumulátory, baterie, repasované monitory, UPS, sestavy aj. Elektromontáže silnoproud, slaboproud.
Behemot2077
Junior

Odeslat příspěvekod adam04 15. 3. 2017 21:52

Tak to je ale o 400 víc. A dalo by se něco koupit za 1700 ?
adam04
Junior

Odeslat příspěvekod Behemot2077 15. 3. 2017 22:11

Já budu mít leda něco repasovanýho (to zas bude levněj), v krámě tak ještě Cooler Master G450M…
Behemot<at>jabber.cz

Špičkové elektrolytické kondenzátory a jiné součástky, akumulátory, baterie, repasované monitory, UPS, sestavy aj. Elektromontáže silnoproud, slaboproud.
Behemot2077
Junior

Odeslat příspěvekod Ensidia 16. 3. 2017 09:04

Vždycky žasnu jak si někdo složí pc za 20-30 litrů a pak škudlí na zdroji každou stovku. A za 3 roky mu to sebou vezmu desku+grafiku :D :D. Vem Corsair RMx Series RM550x 550W 10 let záruka, osvědčený,tichý a o to co stojí víc ti ušetří na elektrice.
Ensidia
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků