Výběr vhodné skříně

Skříně a zdroje, úpravy počítačových skříní, chlazení, odhlučnění

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod prof.j.v 15. 8. 2018 00:42

Cokoliv od Fractal je univerzální. Vypadá to jako "lednice" ale ty skříně jsou opravdu kvalitní. Pokud vyloženě chceš něco extra jsou tu i jiní výrobci, ale s Fractalem chybu neuděláš.

Já měl i skříň za 12 tisíc a co se týče kvality tak fractal který stál 3400,- Kč byl kvalitnější než skříň za 12k. Za mě s fractalem chybu neuděláš a je to částečně odhlučněná skříň, která je praktická a tichá. Mladým lidem se možná nebude líbit kvůli vzhledu, ale starším a nebo vyloženě lidem, kterým jde o ticho bude dobře sloužit. Mé zkušenosti s těma skříněma...
prof.j.v
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 15. 8. 2018 08:07

Ze srdce i z duše mi ten kluk mluví.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru. DELID a dalsi upravy.
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod Python.p 15. 8. 2018 08:44

Jsou kvalitní, ale jsou i kvalitnější skříně co nestojí 12k. :) A jsou jen o trošku dražší. ;)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

DELID na přáni. Více SZ.

Proč není EVO dobrý disk? -> http://bit.ly/2tnhOuq
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod R4YNE8 19. 8. 2018 13:51

Ten umírněnější vzhled modelů od FD je spíše výhodou, působí dražším dojmem než ve skutečnosti jsou. Žádná blikátka, zbytečné nevzhledné otvory. Vlastně každá PC skříň je lednice, když jsme u toho.

Oproti dražším, "top" skříním vidím jedinou nevýhodu a to ve slabší tloušce plechu a použitém samostatném materiálu (plech x hliník).
R4YNE8
Junior

Předchozí stránka