be quiet! Silent Base 800/600 Orange

Skříně a zdroje, úpravy počítačových skříní, chlazení, odhlučnění

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Greeen_day 12. 2. 2016 14:23

nazdárek,

velice se mi zamlouvá tato skřín, ale přiliš lidi ji nedoporučuje a rovněž se o ní nemluví. Máte s ní někdo z vás zkušenosti ? Budu rád za každý názor, díky

http://www.bequiet.com/en/case/546
nebo
http://www.bequiet.com/en/case/642
Greeen_day
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 12. 2. 2016 14:32

Obrázek

Co by Te zajimalo? To podsviceni jsem delal na zakazku - ovsem fotit v noci mobilem to asi nebyl uplne nejlepsi napad. :D Realne je barva oranzova a intenzita podsvitu se meni podle zateze sestavy. V zakladnim provedeni (nejlevnejsi) je skrin bez okna, za variantu s oknem se priplaci. No a pripadne podsviceni je nutno dodelat, nebo stavbu sverit nekomu na klic. Nabizim se, pokud bys o neco takoveho mel zajem.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Greeen_day 15. 2. 2016 09:14

jak je skřín řešená konstrukčně, dílenské provedení, cirkulace vzduchu, řešení prachových filtrů :) Příspěvek k mé plánované sestavě si našel, tak jsem dále spekuloval, zda by nestačila pouze 600. Jinak hodně kluku doporučovala Fractal Design, jak si tyhle skříně podle tebe stojí mezi sebou ?
Joooo, je to lahoda pro mé oko, fakt obdivuji lidi, kteří si jsou schopni pohrát nejen s výkonem a odhlučněním, ale i s vizuelní stránkou. Tak před 10 lety bych o to zájem měl (tenkrát však nebyly peníze) a s podobnou skříní bych byl králem lanek, ale s rodinou se tyhle priority změnily a ted jdu spíše po čistí praktičnosti a nenápadnosti ( abych u pc drahou polovičkou příliš vidět nebyl, jestli mi rozumíš) :)))
Greeen_day
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 15. 2. 2016 09:43

Potom vezmi v CZC R4, super cena a kvalitou je na tom Přecijen o kus lépe.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Greeen_day 15. 2. 2016 10:26

děkuji, podle materialu na mě lépe působilo be quite, ale právě praktická zkušenost je to, co mi scházelo. Jelikož mám ještě nějaký čas, tak třeba do té doby cenově spadne i R5. Budu kupovat v TSbohemia, jelikož mám možnost to tam brát bez DPH.

BTW. díval jsem se i na další tvé sestavy a opravdu stavíš krásné kousky ;-)
Greeen_day
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 15. 2. 2016 13:33

R4 je kvalitnejsi nez R5, ne vzdy novejsi = lepsi. ;)
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Greeen_day 16. 2. 2016 09:55

dobře, a přímá alternativa ? :) Alternace by měla existovat vždy..
Greeen_day
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 16. 2. 2016 12:40

Nanoxie Deep Silence 1/2 rev. B.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Greeen_day 16. 2. 2016 14:03

hmmm, neznám, nikde jsem o téhle značce a modelu neslyšel, ale vypadá hodně zajímavě :)) Pročtu ještě pár recenzí. A co na to KineCZek ? :)
Greeen_day
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 16. 2. 2016 15:54

KineCZek byl v Plzni, ted se vratil ... ano, Nanoxia, pripadne NZXT - kazda ma plus, kazda ma minus. Dokonalost neexistuje. Ani Cosmos za desitku neni dokonaly, musel jsem modifikovat.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Greeen_day 17. 2. 2016 09:15

V Plzni být krásně, ale pivo už nebýt to co bývalo :) Ano, to mi má drahá polovička říká stále :D, ale máš pravdu, že vždy hledáš kompromisy. Upřímně, nejvíce se mi libí zatím R4, ale o sřkín bych se nebál. Ale to jsme trochu odbočili od původního tématu o be quiet! a její charakteristiky.
Greeen_day
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků