Pinnacle Studio, odkud veme hudbu?

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod honza-lapacek 1. 10. 2016 12:08

na živě http://www.zive.cz/clanky/nejlepsi-prog ... fault.aspx jsem se dočetl že Editor sám vybere grafické efekty, styly pro titulky a případě i hudební podkres

tak by mě zajímalo odkud tu hudbu bere?
honza-lapacek
Junior

Odeslat příspěvekod Pavel Černík 1. 10. 2016 12:45

Má předvytvořené šablony. ty si můžete buďto ručně vybrat nebo to nechat celé na automatu, který to náhodně vybere a doplní.
Počítejte s rizikem vznesení autorských práv na youtube, takže monetizaci bych nedoporučoval.
Pavel Černík
Junior

Odeslat příspěvekod vladimir 4. 10. 2016 09:17

Vloží se tzv. Smatrsound (automaticky generovaný hudební doprovod, taková instrumentálka, kde se pořád dokola opakují stejné části a počítač umí vygenerovat libovolnou délku). Pár základních motivů je přímo v ceně Studia, další se dají dokoupit. U těch základních předpokládám nebude probém ani u videa s povolenými reklamami, u těch dokupovaných to je u každého jinak.
vladimir
Expert

Odeslat příspěvekod honza-lapacek 5. 10. 2016 00:17

já žádné reklamy nepovolil
honza-lapacek
Junior

Odeslat příspěvekod Pavel Černík 5. 10. 2016 06:59

Vladimir mel jiste na mysli monetizaci (vkladani reklam za ktere vam plati) kterou jsem zminil - Proste kdyz pouzijete zdarma nektere skladby, casto se stane ze sice jsou zdarma ale jen pro omezene pouziti - napriklad autor zakaze, aby jste to pouzil jako hudbu u videa na youtube, ze ktereho ziskavate penize. Typicky se toto deje v GoproStudio a dalsich podobnych nastrojich. Obecne - cokoliv, co explicitne nerika ze je mozna monetizace videa je riziko.
Kazdopadne pokud monetizaci na youtube ci jinem portalu nepouzivate (tzn neziskavate za sva videa penize) pak to vubec resit nemusite.
Pavel Černík
Junior

Odeslat příspěvekod vladimir 5. 10. 2016 08:48

Ano, přesně tak, myslel jsem placené reklamy na Youtube (vím, na YT jsi se neptal, ale když už je Pavel Černík zmínil, tak jsem zareagoval).
vladimir
Expert