open source nahrada za winamp 2.9x

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod karlos00x 15. 1. 2017 18:53

Jsem staromilec, winamp jsem ve vyssi verzi nikdy nepouzil. Doporucite neco podobne jednoducheho pro widle? Nutna podminka open-source. Nepotrebuju library, nepotrebuju nic dalsiho. Jen playlist s "add folder" s moznosti recursive, "crop", "remove all", "remove selected". EDIT: samozrejme v playeru nutne shuffle a repeat all.

Nechci iTunes, nechci to v čoudu, ted ani nevim jak se to jmenuje(jak to hraje za pausal). Temer nic z toho co posloucham tam nemaji.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod r34ktor 15. 1. 2017 19:18

Proč to musí být open source?

Klasika je foobar2000 (freeware, closed source).
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 16. 1. 2017 23:56

a proč, jako staromilec, nezůstaneš u toho starýho winampu?

potřebný funkce má kdejakej minipřehrávač na pár kilobajtů, předpokládám ale, že ti chybí podpora formátů...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saruman 17. 1. 2017 00:37

Ja používam Aimp.
saruman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karlos00x 17. 1. 2017 01:29

opensource z duvodu bezpecnostni politiky firmy(coz je ve shode s mym vnitrnim presvedcenim) - na soukromym sčotu zustavam na winampu.

Nakonec jsem skocil na VLC a plne vyhovuje. Na filmy mi vic sedi mpc-hc, ale na tu hudbu to ma playlist tak jak se mi libi.

aimp je closed source coz v pripade freeware v mych ocich trochu smeruje k bordelu v kodu apod.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků