Audacity - nahrávání zvuku z youtube videa

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Bermine 21. 5. 2017 14:49

Zdravím neví někdo jak nastavit audacity tak aby my to nahrávalo zvuk z youtube a ne z mikrofonu? Děkuji :-)
Bermine
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r34ktor 21. 5. 2017 14:56

Nastavíš si správně zařízení pro záznam: http://manual.audacityteam.org/man/tuto ... evice.html
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bermine 21. 5. 2017 17:43

A jaké to je ?
Bermine
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bermine 21. 5. 2017 19:07

Dobrý tak jsem pogooglil do hloubky a měl jsem s tím velké trápení (s tím jak to uložit) ale je to hotovo!!!!!!
Bermine
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mirasat 2. 10. 2018 04:11

Po­sled­ní ak­tu­a­li­za­ce WN10 mi od­pra­vi­la ve spod­ní liš­tě iko­nu sta­vu ba­te­rie, zmra­zi­la funk­ci ikon­ky re­pro­duk­to­ru, od­pra­vi­la ovla­dač na ske­ner a na­ko­nec jsem zjis­til, že Auda­ci­ty už ne­na­hra­jí in­ter­ní zvuk a tak­též ne­na­hra­jí zvuk z in­ter­ní­ho mi­k­ro­fo­nu. Do­kon­ce už jsem i re­in­sta­lo­val ovla­dač i auda­ci­ty sa­mot­né. Ve sta­ré ver­zi to psa­lo: Chy­ba při ote­ví­rá­ní zvu­ko­vé­ho za­ří­ze­ní. Pro­veď­te na­sta­ve­ní na­hrá­va­cí­ho za­ří­ze­ní a vzor­ko­va­cí kmi­to­čet pro­jek­tu. Po­kou­šel jsem se na­sta­vit shod­né pa­ra­me­t­ry, ste­re­o­mix byl po­vo­len....​Po pře­in­sta­lo­vá­ní Auda­cit už vy­jíž­dí jen chy­ba -9999. Jsem cel­kem v kon­cích. Co z té ná­po­vě­dy ohled­ně chy­by-9999 bys­te po­ra­di­ly ? Ne­bo ně­co ji­né­ho. Je to no­ťas s in­te­gro­va­ným re­al­te­kem.
mirasat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milsimr 15. 10. 2018 14:19

Vrátit systém do stavu před aktualizací.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků