VideoReDo TVSuite padá

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Retiree 13. 11. 2018 19:58

Zdravím, používám VRD prakticky jen ke stříhání reklam ze záznamů tv vysílání (Transport Stream). Od jistého okamžiku aplikace VRD padá při pokusu o označení výběru, při stisku tlačítka Vystřihnout výběr na displeji nebo např. Delete na klávesnici. Při spuštění programu Spustit jako správce ale VRD pracuje spolehlivě. Porovnáním obou logů jsem neobjevil žádnou abnormalitu (dokonce jsem si oba logy převedl do tabulky Excelu), ani Report.wer z AppCrash_VideoReDo5... mi nic neříká.
Oním jistým okamžikem míním minulý čtvrtek, kde jsem testoval funkčnost Office365 vedle Office2003 a shodou náhod vypadly microsoftí licenční servery, Windowsy hlásily, že nejsou aktivované, ba dokonce kradené... Čímž jsem jednak znervózněl, jednak vypěnil a využil možnosti vrátit do bodu obnovení, který jsem před testováním prozíravě (zcela výjimečně) vytvořil...
Na Ulozto.cz je balíček VRD.zip, obsahující soubory, které jsem nalezl a o nichž se domnívám, že mohou mít s problémem souvislost. Popis soborů není pro většinu zajímavý, případný odborník si poradí. Na TV Freak jsem se porady nedočkal...

OS : Windows 10 1809/17763.55
App: VideoReSo TVSuite v5.4,84.771 (stejně i předchozí verze)
Retiree
Junior

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků