WMA vs. MP3

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod morgun(smazano) 9. 6. 2005 15:38

Ktory formát je lepší? pri rovnakom bitrate. mam mp3 prehravac a neviem ktory format si mam vybrat. Please poradte a k svojmu nazoru napiste aj program, ktory co najmenej skresluje. dik
morgun(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S-Tony 9. 6. 2005 15:49

Mp3
CDex
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pexxi 9. 6. 2005 16:16

Ogg - kvalitnejsi ako MP3 pri rovnakom bitrate a narozdiel od WMA jeho implementacia je FREE, musi ho vsak podporovat aj tvoj MP3 player...
It's better to be wholly alone, than alone with ass-holes. ;-)
pexxi
Junior

Odeslat příspěvekod cache 9. 6. 2005 16:36

Ak si mas vybrat medzi wma a mp3, tak je lepsie wma. Bez debaty. Novisa technologia, lepsie pakovanie, t.j. pri bittrate 128kbps je wma lepsi zaznam ako mp3.
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morgun(smazano) 9. 6. 2005 17:34

Poznam vyhody Ogg no prehravac mi to nepodporuje. A s akym programom teda mam robit WMA je mi jedno ci sa za program plati(warez) a ma zmysel prekomprimovat mp3 192kb/s na WMA 128? dik
morgun(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod adams 9. 6. 2005 18:02

morgun píše:Poznam vyhody Ogg no prehravac mi to nepodporuje. A s akym programom teda mam robit WMA je mi jedno ci sa za program plati(warez) a ma zmysel prekomprimovat mp3 192kb/s na WMA 128? dik


Pokud by to bylo jenom na to přehrávání na nějaký něcostick, tak klidně - vleze tam toho víc, ale originál MP3 si nech někde na CD/DVD.

A krást enkodér? Proboha, proč.. je jich tak málo free?

http://www.microsoft.com/windows/window ... fault.aspx
-
adams
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 9. 6. 2005 18:44

Opravdu bude lepsi WMA. Jinak ja mam stesti ze mi MP3 prehravac podporuje MP3,WMA i OGG (Pouze do 160 Kbps :x )..
christian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Patrix 15. 6. 2005 19:41

WMA ma lepsi kvalitu pri nizsich dat.prutocich, MP3 třeba není tak dokonalý, ale určitě je nejznámější a nejpoužívanější. Ogg jsem nezkoušel - ale slyšel jsem že je hodně dobrý :)
Patrix
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků