Zastřešující lišta do winampu

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod homomorfismus 23. 6. 2005 11:32

dobrý den, rád bych se dozvěděl, jestli existuje nějaký plugin či nastavení či něco takového ve winampu, aby bylo možno docílit následujícího: mám hlavní okno (to s čudlíkama na přehrávání atd.) a ekvalizér vedle sebe. no a já bych moc rád nad ně obě dostal nějakou lištu, aby se při chňapnutí a posouvání téhle lišty posouval celý winamp - aby jaksi zastřešila obě okna. teď když chci winamp posunout, musím popadnout to hlavní okno. nevim proč, ale vždycky drapnu ten ekvalizér (mám ho vpravo), což nezpůsobí posunutí celýho winampu, ale jen toho ekvalizéru, což není záměrem. doufám, že se mi to podařilo uspokojivě popsat. za odpovědi dík
homomorfismus
Junior

Odeslat příspěvekod t6mas 23. 6. 2005 13:28

neviem ci chapem, ale ked chapem, tak: nechytaj winam za EQ, ale za hlavne okno a ked ho budes posuvat, tak sa ti bude posuvat aj s EQ popripade PL (toto avsak plati iba v pripade ak sa ti okna tesne dotykaju - su "docknute" jedno na druhe..
t6mas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod homomorfismus 23. 6. 2005 14:40

jo, to je mi jasný. já bych ale chtěl, aby byla nahoře nějaká lišta, která by vedla přes celou šířku toho winampu - to znamená jak přes to hlavní okno, tak přes ekvalizér - prostě jako normální okno. je to trochu malicherný, ale mě prostě nevyhovuje, že ten winamp nemůžu chňapnout kdekoli, ale jenom v levý polovině (za hlavní okno). stejně tak by bylo ideální, kdyby měla ta lišta úplně napravo standardní tlačítka na zavření a minimalizaci
homomorfismus
Junior

Odeslat příspěvekod homomorfismus 23. 6. 2005 17:20

představoval bych si to nějak takhle:

Obrázek
homomorfismus
Junior

Odeslat příspěvekod WURMi 23. 6. 2005 20:22

mat tvoje problemy....
WURMi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eross 23. 6. 2005 22:18

prepac ale naco to je dobre??? skusal si neaky skin? mozno je neaky ktory to ma....
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honza55 23. 6. 2005 22:24

tak si prehod hlavni okno doprava a ekvalizer doleva
honza55
Junior

Odeslat příspěvekod Eross 23. 6. 2005 22:28

ale on to chce aby to mohol iba jednym tahom urobit :-)
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod homomorfismus 24. 6. 2005 07:10

jenom si dovolím poznamenat, že to není problém v pravém slova smyslu. jenom mám čerstvě po zkouškách a potřebuju něco na plynulý přechod ze stresu do pohody :D
homomorfismus
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 24. 6. 2005 07:47

žádná zastřešující lišta neexistuje, jelikož by to bylo dalších několik jednoúčelových pixelů navíc...bohužel pro tebe nejde ani uzamčít "slepení" jednotlivých oken tak, aby bylo možno přesouvat celý blok oken bez ohledu na to, za jakou lištu se táhne...

nicméně moje preference jsou naopak co nejvíc zminimalizovat veškerý okna winampu tak, aby nepokrývaly vyšší plochu, než je výška záhlaví oken a aby přesto byly k dispozici všechny potřebný ovládací prvky...možnost přesouvání oken je v mým případě naopak nežádoucí... :)

Obrázek
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 24. 6. 2005 08:30

Tenhle vtip se jaksi nepovedl :-(
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků