zvuk jde pouze ve Winampu 5, v ostatnich prg. se sekne

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod sunamo 28. 6. 2005 22:06

Potřebuju pomoc se zvukem! Nehraje mi zvuk v žádném programu, pouze ve Winampu 5. V ostatních programech se to beznadějně sekne. Zvukovou kartu mám nainstalovanou i s ovladači. Podíval jsem se i do nápovědy pro windows, stáhl a nainstaloval jsem kodeky K-Lite 2.4.5 standard, ale nic nezábírá. Mám Windows 98 SE. Nevíte, co s tím může být?

// Howard - ach jo, co je tohle za nazev threadu? "Zvuk". Prejmenovavam, priste vol poradny nazev!
sunamo
Junior

Odeslat příspěvekod adams 28. 6. 2005 23:35

wow, jaký zvuk? Jako MP3? nebo něco jiného? Jestli MP3, tak asi proto, že winamp má svůj vlastní dekodér, a ostatní programy používají widlácký.
-
adams
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michelin 29. 6. 2005 00:00

souhlasim s adamsem winamp ma vlastni kodeky, takze ti nejspis delaji paseku primo widlacke kodeky :( mozna by to chtelo reinstal widli
Poslední věta před smrtí: "Pusť mě k tomu, já tomu rozumím."
michelin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sunamo 29. 6. 2005 06:45

nevíte kam widlacke kodeky stáhnout a jak se jmenujou pro Windows 98 SE?
sunamo
Junior

Odeslat příspěvekod Xicht 29. 6. 2005 07:09

Ja nevim, ale All_In_1 je balik kodeku a SNAD ma i audio kodeky ne? Jestli ne tak me opravte ale instaloval je u mne :)
Palm Tungsten E + Motorola mpx200 + 2x128 SD
Xicht
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michelin 29. 6. 2005 11:59

sunamo píše:nevíte kam widlacke kodeky stáhnout a jak se jmenujou pro Windows 98 SE?E/quote]
zkus se mrknout na stranky microsoftu jestli se tam nekde nevali nebo nejsou tam treba pro ne k dispozici updaty, mozna ale bude fakt lepci reinstal tech widli a to nejlepe cisty, jelikoz mam pocit ze nejaka drza aplikace ti s kodekama/widlema udelala neco nepekneho :shock:
michelin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sunamo 2. 7. 2005 19:54

micheline, řekni ještě jak windows odinstalovat a potom si je zpátky nainstalovat. Nechci si zničit celý comp. Díky za odpověd.
sunamo
Junior

Odeslat příspěvekod Eross 2. 7. 2005 20:19

sunamo

uninstal wmp...tento pocitac,pridanie a odstranie programov a tam si najdi Windows media player...instalacia je z instalacneho balika ak nemas tak na microsoftackej stranke si ho stiahni....
wmp9CZ :arrow: http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=cs

a este aktualizaciu na neho wmp9
:arrow: http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=cs
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sunamo 3. 7. 2005 20:57

Eross

nepotřebuju vědět jak odinstalovat WMP (to jsem už zkoušel asi 10×), ale potřebuju vědět jak odinstalovat a zpátky nainstalovat widli
sunamo
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 3. 7. 2005 21:08

vlož do mechaniky instalační CD windows...a nech se unášet pokyny instalátoru...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eross 3. 7. 2005 22:06

sunamo

ak ti nieje jasne co po tebe chce Win pri instalacii
tak si pozri toto :arrow: http://www.pcspace.sk/software/index.cphp?page=4027
a zaroven stiahni :wink:
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků