MP3 převést a vypálit na CD pro běžný přehrávač CD?

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod no_re 15. 4. 2006 14:13

Diky za všechny názory. Budu zkoušet dále, stáhnu si jak NERO tak CDex a exiperimentovat do konečného výsledku. Pak tady napíši.
Omlouvám se, že momentálně opouštím forum, děti a manželka mě ženou sportovat na slunce v přírodě. Přeji všem pěkné svátky a nashledanou.
no_re
Junior

Odeslat příspěvekod Mike.M 18. 4. 2006 13:35

Zbytecne tlachani lidi kteri ani nevedi ze WAW se nepise WAW ale WAV s jednoduchym V nakonci. Jinak NERO je uzasny nastroj a ten kdo chce palit a nema NERO ci K3B je tyran. NERO udela vse za vas, ale proc to delat jednoduse, kdyz to jde slozite ze?
Zivot je kurevsky tezky.
Mike.M
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 20. 4. 2006 11:53

Nero uz fakt nemam,jen plugin do total commanderu a cdex,k3b jen v linu.No proc s kanonem -nerem na vrabce?
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pablos 20. 4. 2006 12:26

stiahni iTunes na http://www.apple.com/itunes budes ho mat ako prehravac, celu kniznicu si mozes prostrednictvom iTunes a volby Convert to AAC previest aj do formatu AAC, co ti oproti mp3 zaberie menej miesta s rovnakou kvalitou zvuku a v pripade napalovania CD si vsetko urobi iTunes sam bez problemov. Pouzivam ho dva roky ako default player a nemam ziadne namietky.
pablos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fanstar 20. 4. 2006 12:35

Tak tady ctu spoustu zmatenejch odpovedi. Moje zkusenosti jsou takove, ze jak se tady pise wav je skutecne format ktery prehraje klasicky stolni prehravac. Jde jen o to, ze pred vypalenim je treba koncovku wav prejmenovat na cda, coz podle mojich zkusenosti presne dela napr. Nero, kdyz vypaluje hudebni CD.
Fanstar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tark 20. 4. 2006 14:50

Takže ti to řeknu takhle... Spusť si vypalovací program, dej Audio CD, naházej do něho MP3 (!) a dej vypálit - funguje to bez sebemenších problémů... Žádný převádění na WAV apod. dělat nemusíš, to udělá každej slušnější soft sám (zkušenosti s TCBurner a Nero...)
tark
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tark 20. 4. 2006 14:51

Ještě jsem zapomněl, CD musíš uzavřít!
tark
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 20. 4. 2006 14:51

Fanstar píše:Tak tady ctu spoustu zmatenejch odpovedi. Moje zkusenosti jsou takove, ze jak se tady pise wav je skutecne format ktery prehraje klasicky stolni prehravac. Jde jen o to, ze pred vypalenim je treba koncovku wav prejmenovat na cda, coz podle mojich zkusenosti presne dela napr. Nero, kdyz vypaluje hudebni CD.


Zmatená je ta vaše, protože není žádné přejmenovávání třeba 8)
Anonymous

Odeslat příspěvekod oooooooooo 20. 4. 2006 15:32

tark píše:Takže ti to řeknu takhle... Spusť si vypalovací program, dej Audio CD, naházej do něho MP3 (!) a dej vypálit - funguje to bez sebemenších problémů... Žádný převádění na WAV apod. dělat nemusíš, to udělá každej slušnější soft sám (zkušenosti s TCBurner a Nero...)
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 12. 1. 2017 18:09

Dovolím si oživit toto téměř mrtvé téma.
Doma se mi válí poslední CD-R 80min/700MB nechci to pokazit a čekat do zítra než se někam dostanu a koupím jiné.

Mám mikrověž na nenáročný poslech rádi a před spaním Samsung
https://www.alza.cz/samsung-mm-j330-d30 ... d=18851342
Vím že stačí "nasypat" MP3 nebo jiný podporovaný formát třeba EWMA atp jen na CD a věž to vezme, jen nevím zda musím CD uzavřít nebo ne, kdybych později chtěl přidávat další.
Omluvte tento idiotský dotaz, vypadl jsem z toho x let už provozuji hudbu jen z USB Flash disků, ale rád si pustím i normální originální CD a tato věž má bohužel nevýhodu že usb flashka trčí ven, to je běžné ale i dvířka zůstanou otevřené a příliš hezky to nevypadá, proto raději oouštím CD at vypálené nebo orig.

Tak můžete doporučit vhodný a intuitivní SW k vypalování čehokoliv, free nebo placený, v češtině, poslední verze nera se mi moc nelíbí, předem děkuji, hezký den.
Motorola moto g (8) power
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ansam 12. 1. 2017 19:49

Ak výsledné CD-R má obsahovať iba súbory MP3 a WMA tak nemusí byť uzatvorené.
Ak výsledné CD-R má má byť CD-DA tak musí byť byť uzatvorené.
Ansam
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar



Odeslat příspěvekod zivan 30. 3. 2017 15:09

9 let jsme cekali na odpoved...a konecne je tu :D
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků