Prepojenie vystup zvukovej karty na AUX vstup veze

Záznam a úpravy zvuku a videa na počítači

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Miro- 5. 12. 2006 13:07

Da sa to takto prepojit? Skusal to niekto?
Miro-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod acera 5. 12. 2006 13:38

Áno dá sa to. len treba k tomu kúpiť vhodný kábel 3,5mm stereo jack - - - - 2x cinch(L,R audio). Ja som to skúšal ide to bez problemov, toje ako keby zvukovku pripojil na hociaký zosilňovač!
Acer Aspire 3002LM: AMD Mobile Sempron 2800+, 512MB RAM (2x256MB), HDD 60GB ATA100.
acera
Junior

Odeslat příspěvekod Miro- 5. 12. 2006 13:46

Dik, v tych kabloch mam jasno, myslel som sa na problemy ektronickeho charakteru.
Miro-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Miroslav Pragl 5. 12. 2006 13:47

bacha na:
- vystupni uroven (at vez neprebudis)
- zemni smycky

MP
Miroslav Pragl
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sislik 5. 12. 2006 17:00

kdyz pripojim vez, tak ji musim vytahnout antenu, protoze jinak mi silene vrci kvuli dvojimu zemeni (nebo jak se tomu rika)
Sislik
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kromec 5. 12. 2006 17:04

Sislik píše:kdyz pripojim vez, tak ji musim vytahnout antenu, protoze jinak mi silene vrci kvuli dvojimu zemeni (nebo jak se tomu rika)
Porid si glavanicke oddeleni na antenu a mas klid

http://www.f-sport.cz/hifi/index.php?ac ... =9&page=-1
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sislik 5. 12. 2006 20:20

diky, ale ja vim, jsem to goolil, cim to je, ale jeste jsem se k tomu nedostal ... tu antenu jsem odpojil aprakticky ji nepripojuju :)
netovy radio mi staci :)
Sislik
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miroslav Pragl 5. 12. 2006 20:33

dej tam oddelovaci clen - horni RC propust do (2 kondiky do serie se stinemim i zilou a paralelni odpor smerem k vezi).

MP
Miroslav Pragl
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miro- 6. 12. 2006 08:35

Tak som to prepojil tienenym kablom 10 m, nic nevrci, akurat veza sa neda naplno vybudit. Tak som zobral male PC reproduktory a vystup nebral zo zvukovky, ale zo sluchatkoveho vystupu reproduktora. Zvukovo je to OK, akurat som nervozny z toho mnozstva dratov, ktore sa tymto nezredukovalo.
Miro-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pytlík 6. 12. 2006 08:51

Mirdo Pragle, jaký paralelní odpor máš na mysli? Pokud hovoříš o galvanickém oddělovacím členu, tak žádného odporu netřeba (vstupní impedance antenního vstupu vykoná dobře svoji práci) a spíše by byla na místě letmá zmíňka o kondenzátorech - já na tohle místo doporučuji keramické kondenzátory 390-820pF (více raději ne - kvůli vf. kvalitě dielektrika).
Pytlík
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miro- 7. 12. 2006 10:29

Tak nakonec som to prepojil priamo na zvukovu kartu. Ked dam v PC naplno volume, tak je to vybudene dostatocne. Takze som spokojny, ze som ziskal kvalitne repro k PC len za cenu kabla, t.j. nejake 2 stovky.
Miro-
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků