TESTDISK manual

Pevné disky, CD, DVD a BR mechaniky, USB flashdisky, paměťové karty a další

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Python.p 9. 3. 2016 10:05

A co jako?
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod leadtek1 9. 3. 2016 11:10

Tak nezabralo.. skúsil som to na jednu odpísanú kartu ktorú ešte počítač vidí ale nič na nu nezabralo.
Je to karta z telefónu.
Napísalo že karta je formátu RAW a že si s tým CHKDSK neporadí
Přílohy
Snímka.PNG
Snímka.PNG (6.78 ) Zobrazeno 24213 krát
leadtek1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MURTEW 9. 3. 2016 15:40

na Raw formát je CHKDSK k ničomu...
MURTEW
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod leadtek1 9. 3. 2016 16:11

No ona nebola raw.. tak ju len detekuje. Je vybrana z android telefonu ako necitatelna a nic nepomohlo. Teda pomohlo by viac vedomosti.. :) ale ja som na nu kratky..
leadtek1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pajinek88 3. 6. 2016 15:50

Ahoj, už jednou no víckrát jsem tímto programem a tvým postupem zachránil vše a rychle. ale nyní se mi to nějak nedaří uměl by jsi mi pomoct? nebudu sem psát celej muj problem pokud by ti nevadilo dám sem jen link kde se ptám na pomoc. věřím že jsem jen někde udělal chybu v postupu že testdisk mi t pomuze vyresit. http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?f=7&t=175287 .
Musím podotknout že po rychlem hledani test disku jsem našel co jsem potřeboval všechny data disku byla tam kde maji byt tak jsem dal v dalsi kroku zapsat "write" po ukončení testdisku se neic nezměnilo tak jsem restartoval PC. ted ale zmizel i oddíl 3. a je to nyni norzdelene na oddil kde byl stary system 78gb. a zbytek neviditelne misto 600 gb cca :( nyni probiha deep sceen. no to bude asi na strasne dlouhou dobu ale treba se to zachrni druhej 1TB disk uz je prpravenej pro zalohu.
děkuji
Chevrolet Cruze LT(Z) 2,0 VCDi 135k/185HP.
Nokia N8 Grey - symbian Belle.
Pajinek88
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 7. 6. 2016 10:15

Na PC-krmelci nevědí? Jaké to překvapení /ironic
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wintermute 14. 6. 2016 15:02

zdravím
poprosil bych o radu

kamarádovi odešel asus NAS a měl v něm jeden disk
ten disk se hlásí jako: Raid Volume a nemohu ho namountovat

vedle jsem mu rozjel nový synologic NAS s novým diskem ale bojím se tam dát ten starý protože už jsem se jednou spálil (NAS mi nějak zprasil partition)

jde nějak ten disk namoutovat na linux pc abych z něco ty data mohl vysosat a přetáhnout do nové NASky?
každý večer je pátek - každé ráno je pondělí
wintermute
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 14. 6. 2016 15:07

ASUS NAS?
Disk?
Raid Volume?
Ano jde, ale asi bych to na tvém místě nezkoušel.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wintermute 18. 6. 2016 12:33

Tak já to zkusil
pomocí mdadm jsem to namountoval a ty data z toho už tahám
každý večer je pátek - každé ráno je pondělí
wintermute
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cleyment 3. 9. 2016 11:12

Ahoj,
mám SD kartu, která ukazuje ve správci disků souborový systém RAW a nejde naformátovat ani odebrat. Obrázkový návod z první stránky bohužel nejde zobrazit.Zkoušel jsem hodně programů i testdisk, ale neúspěšně.. možná dělám něco špatně.. Můžete mi prosím někdo znalý této problematiky poradit, jak SD kartu zprovoznit? Data zachraňovat nechci, jen naformátovat a normálně používat.

všem děkuji za rady a přeji hezký den - víkend
cleyment
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ferin 29. 5. 2017 11:42

Zdravím.
Ten obrázkový návod ve druhém příspěvku na první straně je už nefunkční (pod odkazy nejsou obrázky), bylo by možné odkazy/obrázky obnovit?
Díky moc.
Ferin
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 29. 5. 2017 12:06

Na WIKI testdisku je v anglictine.Tak jako tak bych neradil se poustet do nejakych akci pokud testdisk wiki je pro tebe nesrozumitelna.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ferin 29. 5. 2017 12:31

OK. Šlo mi jen o to, jestli by sem šly ty obrázky hodit znovu, když už je to jednou hotový (a záslužný). Pokud tomu teda nic nebrání.
Ferin
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků