Reklamacia disku Seagate 200GB

Pevné disky, CD, DVD a BR mechaniky, USB flashdisky, paměťové karty a další

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod prolite 9. 2. 2006 09:06

Chcem sa spytat ci by mi niekto neporadil kde by sa dal na Slovensku vyreklamovat disk Seagate 200GB r.v 2005 .

Disk bol zakupeny v r. 2005 vo firme Libra , ktora je v konkurze.

Zistoval som ci by bolo mozne vyreklamovat disk v Asbise, BGS , Westech a vsetci povedali ze nie.

Raz som cital na internete o jednej firme , ktora vybavi reklamaciu akehokolvek disku za poplatok, len neviem aka firma to bola.
Nevie niekto nazov tej firmy ?

Este by som potreboval vyreklamovat VGA Sparkle , ale to asi bude este vacsi problem.

Dakujem za kazdu odpoved.
prolite
Junior

Odeslat příspěvekod MM73 9. 2. 2006 09:13

Ja ti neviem, ale mne ked odisiel WD tak som napisal mail priamo do western digitalu a oni mi odpisali, ze im ho mam priamo poslat a oni mi poslu novy. Prilozit som mal samozrejme doklad o zakupeni. Nakoniec som to ale doniesol priamo do bgs aj s tym dopisom a hned mi to oni vymenili. Ale moznost tu bola. Skus napisat do Seagate.
MM73
Junior

Odeslat příspěvekod prolite 9. 2. 2006 09:30

WD by mi vedela vyreklamovat aj BGS ale Seagate nie , neviem preco . Skusim napisat do Seagate . dik
prolite
Junior

Odeslat příspěvekod prolite 9. 2. 2006 09:59

????
prolite
Junior

Odeslat příspěvekod KinDo 9. 2. 2006 11:02

daj vediet, ako to dopadne ...
KinDo
Junior

Odeslat příspěvekod dede 9. 2. 2006 19:04

Posli disk primo Seagete s dokladem o zakoupeni....udelej jim ktomu maly slovnik co ktera polozka znamena a napis jak jsi snimi spokojeny. Ja to takhle udelal 2x v minulosti a vzdy mi poslali novy s haldou propagacnich materialu.Ted uz nakupuju u Czechcomp a prudim je" .-)
dede
Junior

Odeslat příspěvekod Calhoun 9. 2. 2006 19:10

Viz. dede. Delal jsem to uplne stejne pred cca 3ma rokama, zabalil, pridal vysvetleni, zaznam z jejich testovaci utility ktery ukazuje ze je disk vadny a poslal. S jednanim Seagatu naprosta spokojenost, do tydne prisel mail ze disk dostali a posilaji jiny na vymenu. Do mesice byl zpatky novy disk ktery bezi dodnes :) .
Calhoun
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prolite 10. 2. 2006 11:39

Diky za radu a mohol by si mi este povedat akym sposobom si to posielal /postou,zasielkovou sluzbou../ a na aku adresu Seagate.
prolite
Junior

Odeslat příspěvekod tomko 10. 2. 2006 12:08

pošli to klidně poštou, na balík nech nalepit "Křehké" - takovej ten obrázek skleničky a pojisti to na cca 6-7000.
lepší být bohatý zdravý než chudý nemocný
tomko
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mistake 10. 2. 2006 12:23

to nee....neposilej to jako krehke !! ... kdyz to posles doporucene s pojistkou, tak ti s tim urcite nekde parkrat flaknou a budes mit jistotu, ze ten disk bude opravdu nefunkcni :lol: ... nebo ho totalne zrus doma...ale nesmi tam bejt videt fyzicky poskozeni (promackliny atp.) ... treba ho roztoc a ostre s nim bouchni o koberec....a je to :wink:
No rush, be cool!
Mistake
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wracker 10. 2. 2006 12:41

no jeden známej to dělá tak, že když potřebuje novej disk ten starej vyndá z pc obalího těma všema igelitama proti požkození atd.. párktát s ním hodí o zem...žádný fyzický poškození vidět není kůli těm vyměkčením, ale aby to s diskem hejblo to stačí.... ale natohle se prolite neptal :D a ta zásilková složba ůplně jedno...co bys taky čekal, že ti někdo doporučí?
Wracker
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Calhoun 10. 2. 2006 12:49

prolite píše:Diky za radu a mohol by si mi este povedat akym sposobom si to posielal /postou,zasielkovou sluzbou../ a na aku adresu Seagate.


Dal jsem to do takoveho toho jejich plastikoveho obalu ve kterem jsem disk koupil, omotal molitanem, strcil do krabice, zalepil a normalne postou. Adresu na poslani mi dal tech-support Seagatu, ja jsem to konkretne posilal do Nemecka ale radeji se jich zeptej kam konkretne by jsi to mel presne poslat.
Calhoun
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JIV 10. 2. 2006 15:19

ked to zabalis do smradlavych ponoziek tam to ani vyberat nebudu a rovno poslu novy :D
JIV
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomko 10. 2. 2006 15:31

..no jestli se ještě točí, tak dát formát a pak přes nějakou gumu do toho párkrát praštit ;)
lepší být bohatý zdravý než chudý nemocný
tomko
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prolite 11. 3. 2006 14:19

Tak uz mam novy disk priamo zo Seagate , stalo ma to akurat 350,-Sk za prepravne a o 2 tyzdne mi poslali novy disk.
prolite
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků