Výpadky zvuku

Vše o základních deskách

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod vita97 9. 4. 2017 21:51

Zdravím. Mám problém se základní deskou MSI 970 Gaming. Občas prostě na cc 40-60 vteřin vypadne zvuk... Kompletně všechen zvuk. Já neslyším nic, ani druhá strana při Skype hovoru. Po té necelé minutě zase všechno funguje v pořádku. Někdy všechno funguje 10 minut, někdy 10 dní, dělá to zcela nepravidelně. Ovladače aktualizované mám. Máte někdo nějaký nápad prosím? Poslední dobou se mi zdá, že to dělá častěji a častěji... Možná, že by to mohlo být ještě sluchátky... GX Gaming G700... Teď jsem při výpadku zkusil přepnout výchozí zařízení na reproduktory a zvuk šel... tak že by sluchátka?
vita97
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 10. 4. 2017 17:12

Dobrý postřeh.
Neuvedl jsi typ.
Co s tím?
Vyzkoušej sluchátka v jiném PC.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vita97 10. 4. 2017 20:09

Čeho jsem neuvedl typ? A zkouší se to těžko, když to někdy neudělá celý týden :D :/
vita97
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stiletos 14. 4. 2017 18:10

Logicky ti repro hrajou jak maj protože jedeš na zvukovku na tý MB která je ok to se sluchátkama nemá co dělat,sluchátka maj nějakou svojí zvukovku integrovanou takže jestli si aktualizoval ten soft a dělá to pořád reklamuj,můžeš zkusit eventuélně jiný USB porty.Bys udělal líp kdyby sis koupil kvalitnější sluchátka na jack a jel na zvukovku na tý MB určitě lepší volba než toto.
Stiletos
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků