AI SUITE II - ASUS - Win 10 - KB4056892

Vše o základních deskách

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 18. 1. 2018 11:52

Nevim jestli ma někdo stejny problém jako ja. Po nainstalovani AI Suite 3 mi jde pocitac do rezimu spanky cca po 20ti minutach i když v nastaveni windows dam aby se nevypinal nikdy. Vim ze byl s AI suite 3 problém po nainstalovani aktualizace windows 10 KB4056592. No cekal jsem ze to asus nejak vyresi a tak je nova verze AI Suite III 3.00.13 která uz jde nainstalovat ale uz tam není EZ update a jak uz jsem psal , pocitac se i přes zakaz stejne po par minutach vypne. Mate to tak ještě někdo? Ja uz zkousel i cistou instalaci windows bez ai suite a není problém.
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sova.m 19. 1. 2018 00:11

Zdravím,
Nevím zda je to ve správné sekci, ale vzhledem k tomu že toto ovlivňuje OC profily, Fan control a další jiné věci, tak snad jsem zvolil správně. Každopádně pokud někdo má problém s AI SUITE II na starší ASUS desce a systém má Win 10 (mám P8Z77-M PRO) plus nainstaloval aktualizaci KB4056892, tak zde je pro info odpověď od podpory ASUS:

Vážený zákazníku,
Ano po poslední aktualizaci Windows 10 se bohužel objevují problémy s aplikaci AI Suite a nyní musí výrobce (ASUS) na tento problém po aktualizaci Windows reagovat. O problému tedy samozřejmě víme a pracujeme na jeho odstranění. Jelikož se však problém týká všech základních desek a tedy i těch, které podporují novější verzi AI Suite III, nejprve se pracuje na odstranění problémů u těchto novějších desek. Dle posledního vyjádření globální podpory (výrobce) bude vydána opravená aktualizace programu AI Suite II až v průběhu a nebo spíše koncem února. Prosím Vás tedy o strpení a budu Vás kontaktovat ihned, jakmile dostanu jakoukoliv informaci od globální podpory. Zatím se tedy velice omlouváme se za komplikace.
Děkuji.


Další info naleznete na https://rog.asus.com fóru
sova.m
Junior

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 19. 1. 2018 07:35

Diky pane. Tak to ja odkladam muj problém na unor. Po nainstalovani AI Suite III 3.00.13 mi nefunguje na PC rezim spanku. ROG STRIX Z270F GAMING.
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milsimr 19. 1. 2018 12:34

AI Suite odinstalovat, pro fan control nahodit SpeedFan a OC nastavit přímo v BIOSu? Problém vyřešen...
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 20. 1. 2018 20:30

Bohuzel to uz je na me vyssi level. Budu muset počkat. :)
Naposledy upravil pitrisek-fr dne 20. 1. 2018 20:43, celkově upraveno 1
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Python.p 20. 1. 2018 20:39

Stejně jako čeština, jak tak koukám.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 20. 1. 2018 20:43

Co mas za problém
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sova.m 23. 1. 2018 09:32

Speedfan & BIOS OC jsem samozrejme pouzil, ale z toho AI Suite to vse bylo takove pohodlnejsi (i kdyz ten software stal za houby)
sova.m
Junior

Odeslat příspěvekod Sus 27. 1. 2018 16:07

A mně zase pěkně "irituje" AI Suite 3 na Asusu PRIME X370-PRO.
Na starém AMD chodil AI Suite 2 úplně v pohodě, ale teď na Ryzenu se občas z ničeho nic zastaví kterýkoliv z ventilátorů a nevím jak zjistit proč - někdy stačí v AI Suite 3 dát na všechny plnou rychlost a potom natáhnout můj původní profil, ale někdy to nepomůže a je potřeba celé W10 restartovat :-(
AMD RYZEN 7 1700, ASUS PRIME X370-PRO, 2x8GB Corsair Vengeance LPX DDR4 3200MHz CL16, Gigabyte Radeon HD 7790, SSD ADATA SP900, Seagate ST1000DM003-1CH1, Corsair ATX 430W CX430, W10 x64 Pro - http://web.quick.cz/vs165/TMP/W10Muj.png
Sus
Junior

Odeslat příspěvekod pitrisek-fr 1. 2. 2018 06:43

Po vcerejsi aktualizaci windows 10 jsem znovu zkusil AI Suite III 3.00.13 a zda se ze všechno konecne funguje jak ma. Zatím jsem nenarazil na zadny problém :) :) :) Je skoda ze v AI Suite III není EZ update ale snad ho tam v pristi verzi zase daji.
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France :tleskani
pitrisek-fr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků