Je tohle projev PWM u monitoru?

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Python.p 6. 9. 2018 10:51

Tak se přeci jenom sám ozval. :)

Je to sázka do loterie, jak jsem psal a jedno jakej výrobce. Bohužel.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Whispere 6. 9. 2018 14:58

Tak to je pro mě velkým zklamáním :(. A ještě jsem to bral jako zvlášť důležitý údaj a řídil se recenzemi, nešel jsem naslepo. Radši jsem bral Elitebook 840 G5, který to měl podepřené recenzemi než stejně vybaven Probook 640 G4 (stejný rok, jen Probooky 6xx mají o generaci méně).

Swarmovi jsem psal, zda by se tu nevyjádřil. Děkuji Swarme za pomoc, vrátím to.
Whispere
Junior

Odeslat příspěvekod Whispere 7. 9. 2018 06:10

Sestra si koupila HP Spectre, noťas za skoro 50 000,- a on má PWM (ale jen pokud sníží jas, takže to není tak hrozné jako u tohoto).
Whispere
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 7. 9. 2018 11:27

Ono je to bohužel jak jsem psal. LCD se většinou montují zrovna podle toho co přijede do fabriky. U Lenova je to úplně nejvíc znatelné. Kdy třeba do T420 se dával největší odpad co snad šel vyrobit, ale přitom měli dobře displeje, protože do X1C se dával displej který na první pohled vypadal jak IPS...

Je to smutné, ale je to tak.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Whispere 18. 10. 2018 12:17

Notebook se mi povedlo vrátit za cenu srážky 5 % z ceny. Nyní řeším co s tím, na radu člověka z HP kiosku v TSBohemii jsem psal na HPmarket.cz (prý sedí patro nad/pod HP), ale bez úspěchu. Vyzkoušel jsem dnes i kontakt přímo na HP i recenzentovi, uvidíme jak se to vyvede.

Nemáte někdo tip na jiný kus ntb, který byl srovnatelný s HP Probook 640 G4 nebo HP Elitebook 840 G5 a kde by se dalo s jistotou říct, že ten ntb nemá PWM? Už jsem z toho unaven, ale nový NTB budu potřebovat, přecijen ten stávající má 4.5 roku a začíná se projevovat stáří.
Whispere
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 18. 10. 2018 21:59

Z jistotou? To asi ne :(
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Whispere 19. 10. 2018 20:56

Tak teď babo raď jak koupit NTB, aby tam nebylo PWM. To jsem jediný, kdo nechce ošizený šunt nebo hrát loterii za 5 % z ceny zboží? :(
Whispere
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 19. 10. 2018 22:12

Rozdělal bych to na prodejně a odmítl nějakých 5%...
Python.p
Je to rebel!
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků