Monitor - hry občas filmy

CRT, LCD, tiskárny a technologie tisku, skenery

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod qwmiki 31. 1. 2018 19:19

Ahoj, už dva dny se probírám monitory a čím víc hledám, tím víc mám hlavu zamotanou ;-)
Potřebuju monitor s cenou 4.000,- max 4.500,-. Je to pro třináctiletého kluka, převážně na hry, občas nějaký film, seriál ...samozřejmě škola, ale nedělám si iluze :-D
Je mi jasné, že to za tu cenu nebude žádné nadupané dělo, on taky není žádný progammer, ani nemá vyhraněný typ her, doteď měl pouze notebook. Teď bude nová sestava s i3 8100, grafika nvidia 1060, když se nepovede v dohledné době tak 1050TI.
Poradíte technologii panelu (TN, IPS, VA, PLS, už jsem z toho tumpachovej :roll: ), případně konkrétní monitor (nejlépe dostupný CZC/Alza).

Předem díky za ochotu
qwmiki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 31. 1. 2018 20:59

1060/6GB od MSi mam skladem, pro vice info SZ. Pokud sestavu nemas jeste finalne vybranou, zkus navstivit sekci PC sestavy u nas na foru.

Monitor bych doporucil IPS od LG, pro hry (v teto cenove kategorii) je to idealni volba.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwmiki 31. 1. 2018 21:21

PS: předpokládám velikost 24"
qwmiki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 31. 1. 2018 23:27

Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků